5 obserwujących
673 notki
161k odsłon
86 odsłon

Władza płaci kłamstwem i oszustwem.

Wykop Skomentuj

Patologiczne kłamstwa i oszustwa, przeinaczenia oderwane od rzeczywistości, to lekarstwo i metoda na rządzenie. W jaki sposób w to co mówią a raczej łżą wynika z wiary w swoje słowa czy raczej jest to tylko tępa retoryka nastawiona na totalne rządzenie. Niewyobrażalna, wręcz niespotykana obłud kłamstw jaką karmi nas Kaczyński i jego kasta, pokazuję, że to ich prawdziwe oblicze, normy i swoista niemoc intelektualna. Dążenie do rządów absolutnych, totalnych i zamordystycznych musi właśnie skutkować kłamstwami i łganiem na różne sposoby i okoliczności. Jak widać metoda oderwania od rzeczywistości jest na tyle skuteczna, że suweren to w znaczący sposób akceptuje. Dzisiaj suweren dostaję w nagrodę pogardę kłamstw, oszustw. Taka nagroda za poparcie.

Dzisiaj mamy ze strony władze rzecz niewyobrażalną. Takiej skali oderwania od rzeczywistości nie było nigdy w Polsce. Nigdy od pamiętnych czasów historycznych, nawet w dobie ciemnego komunizmu, czy to za Bieruta, Gomółki, Gierka czy tez Jaruzelskiego, władza w taki sposób jak obecna odrealniała i była oderwana w kłamstwach od rzeczywistości. Gdy wszyscy na świecie, tak na świecie mówią, że jest tak i tak, to kasta Kaczyńskiego tępotą wmawia wszystkim, że jest całkowicie inaczej, że nigdy nie było to co się wydarzyło. Przykład ostatni z Brukseli właśnie dobitnie pokazuję, że nawet porażka jest dla władzy totalnej w Polsce sukcesem, że nawet gdy Unia wstępnie dała Polsce mniej milionów ero niż kiedyś, to Morawiecki wciska brednie, że wywalczył więcej. Tak samo, gdy cała Unia Europejska wylicza łamanie prawa, demokratycznych zasad, norm, reguł, gdy sędziowie są wybierani niezgodnie z prawem, to władza wciska kłamstwem swoją propagandową narrację, że wszystko jest w porządku i zgodnie z konstytucją a nawet z normami, które obowiązują w całej Unii. 

Dzisiaj kasta Kaczyńskiego pokazała, że to co obiecała nie ma zamiaru spełnić. Owszem, obiecała zniszczyć sądy, konstytucje, wolne media zrealizuje. Jednak obiecane podniesienie pensji minimalnej, kwoty wolnej, dodatkowych emerytur, pieniędzy obiecanych samorządom przez Morawieckiego nie ma ochoty zrealizować. Nie tylko, że nie ma na to pieniędzy, lecz z prostego innego powodu. Musi zachować owe obietnice na następne wybory. Teraz zrzuci wszystko na pandemię, na złą Unię itp podobne sytuację. Teraz zamiast realnych świadczeń, podwyżek i dopłat dla rolników po prostu nie będzie. Nie będzie i już i co im ktokolwiek zrobi i powie. Ci co dali się na to nabrać, zamilkną i będą udawać, że zostali oszukani w słusznej sprawie. Nie przyjdzie im do głowy, że nie tylko zostali oszukani, ale też dostali zapłatę w formie oszustwa i kłamstwa, za to że wybrali Dudę i popierają dalej kastę Kaczyńskiego. Wszystko zostanie w wielkiej rodzinie pisowskiej. Jedni będą udawać, że coś dadzą lub dali, drudzy będą zadowoleni, że nic nie otrzymają.

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka