7 obserwujących
714 notek
169k odsłon
207 odsłon

Polak głupi i będzie głupszy.

Wykop Skomentuj3

Polak jak widać jest jednak głupi. Dotyczy to w szczególności wyborcy który głosował na obecną władze i prezydenta Kaczyńskiego. Wybrał zamordyzm, kłamstwo i bezczelność. Jego wybór pokazuję, że dołączył do tych wszystkich kłamstw i oszczerstw. A co dostał? Upokorzenie. Środkowy palec, który pokazuję w jakim miejscu się znajduję. Obietnice, które z góry były bez pokrycia jak czeki Morawieckiego. Dał się nabrać nie po raz pierwszy na rzeczy, które z góry były nie do spełnienia. Teraz gdy już został, wykorzystany, dostanie następne niespodzianki od władzy, którą tak ochoczo wybrał.

Jeszcze szumi w uszach zapowiedz, że żadnych podwyżek nie będzie, że absolutnie nic nie podrożeje, że emeryt dostanie kilka dodatkowych emerytur, nie mówiąc o podwyższeniu już tej którą ma, że prąd będzie tani a mieszkania dla każdego. Ogólnie, sieczka wyborczej propagandy. Oczywiście, wszystko poparte autorytetem prezesa, premiera. Dzisiaj można powiedzieć, że głupi uwierzył, bo głupcem chcę być dalej. Przecież kasta Kaczyńskiego zrobi wszystko, żeby się utrzymać przy władzy. Mają za dużo na sumieniu i do stracenia, żeby teraz przegrać. Z drugiej strony nie ma z kim. Więc Polak uwierzył w dobrobyt, który ma mu zaserwować kasta Kaczyńskiego. Te wszystkie gruszki na wierzbie będzie smakować i się dalej podniecać, że dobry pan o nim myśli. Oczywiście bez realnych i rzeczywistych rzeczy. Wystarczą same słowa obietnicy a już głupi Polak myśli, że coś się spełni.

Polak, wyborca pisowski będzie jeszcze głupszy. To co mu obecna władza szykuję nie tylko mu nic nie da, ale mu zabierze. I nie chodzi wcale o 500+, bo na to Kaczyński sobie pozwolić nie może, ale wyciągnie mu z kieszeni pieniądze poprzez nowe podatki, wzrost cen. Przecież już się z tym nie ukrywają, że coś takiego nastąpi po nowym roku. Akcyza na paliwo, wyższy podatek na cukier, podwyżka prądu. To tylko podwyżki, które będą rzutować na wzrost cen wszystkiego. Oczywiście, zaraz największy blagier Morawiecki wyrzuci z siebie, że nic nie podrożeje a jeśli to w minimalnym stopniu, być może musztarda i podpaski nie podrożeją. I jak zwykle głupi Polak uwierzy. Będzie płacił więcej, ale przecież Morawiecki ogłosił, że nic nie podrożało. I tak jak uwierzył, że pandemia się skończyła tak i teraz uwierzy, że wszystko jest ok.

Nie wolno się cieszyć z cudzego nieszczęścia i kłopotów. Czy to wypada czy nie, czy to w porządku, mieć czy nie należy mieć empatię lub zrozumienie, to korci aż za bardzo, żeby tym wszystkim głupim pisowskim wyborcą powiedzieć, że przez was inni będą musieli ponosić większe koszty życia codziennego, że to przez was władza podniesie podatki, przez wasz głupi, delikatnie mówić, wybór Polska nie tylko się katastrofalnie zadłużyła, bo władza szata pieniędzmi, ale też spełnia swoje zachcianki za setki miliardów złotych. To wasza wina, że Kaczyński chcę postawić za państwowe pieniądze swojemu bratu i sobie pomniki. Przecież tylko idiota tego nie rozumie, że nowe lotnisko jak i przekop będą imienia Lecha Kaczyńskiego. Głupiego wyborcę wszak takie miliardy nie interesują, tak samo jak miliardy złotych dla swoich, gdzie nepotyzm, ustawione przetargi lub bez żadnych procedur, wyprowadzane są pieniądze. Taką Polskę wybraliście. I takiej Polsce będziecie teraz żyć. Będzie płacić za to wszystko, bo to wasz świadomy by l wybór. Więc jakby co, to nie stękajcie w nowym roku, że żyje wam się zle, że wszystko podrożało, że już może wam nie starczyć do pierwszego. Macie co chcieliście, co wybraliście. Nikt was do takiego wyboru nie zmuszał. Mamona przesłoniła wam zdrowy rozsądek. Jak widać, głupi już pozostanie głupim. 

Wykop Skomentuj3
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka