7 obserwujących
805 notek
184k odsłony
96 odsłon

Ziobro i handel dziećmi.

Wykop Skomentuj5

Odlot totalny wykonaniu ludzi Ziobry. Narracja, która wylała się strumieniem jakoby Unia ma zorganizować targ gdzie będą handlować dziećmi, przejdzie do historii oszołomstwa. Ten umysłowy ciemnogród to stan umysłu ludzi Ziobry. On sam milcząc, zgadza się z tymi kretyńskimi teoriami.

Milczące przyzwolenie na takie słowa, kwalifikują Ziobrę w rzędzie oszołomów. Jeśli jest tak, że można już wszystko wybzdurać, okłamać i snuć prostackie insynuację, to poważanie tego typu ludzi musi być adekwatne. On wie, że póki ma jakąś władze, jest bezpieczny. Jednak chwila się kiedyś skończy i odpowie karnie za te wszystkie niegodziwości. Za te słowa, które zabijały jak nóż, za czyny, które dewastowały ludzkie życie, za swoich przydupasów, którzy kąsają jak wierne pieski w obronie swojego pana. Ziobro jednak musi pamiętać, że ta wierna i posłuszna teraz zwierzyna, gdy Ziobro będzie w niebycie i stanie przed sądami, rzucą mu się do gardła. Tak samo jak on zdradził kiedyś Kaczyńskiego.

Oszołomstwo ludzi Ziobry przekroczyło już granicę śmieszności. Ich retoryka jak wiadomo jest ukierunkowana dla pewnej grupy ludzi. Tak samo tępych i ograniczonych w rozumowaniu. Nie ma to nic z powagi, rzeczywistych faktów. To nawet nie są kłamstwa i łgarstwo jakie uprawiają. To przede wszystkim i aż, idiotyzm i odrealnienie w rozumowaniu. To się już nawet nie mieści w żadnym kanonie zdrowia umysłowego. Nikt o zdrowych zmysłach nie wymyśliłby takiego czegoś jak ludzie Ziobry, że w Unii Europejskiej będą handlować dziećmi na jakiś targach. Jest to twierdzenie tak idiotyczne i kretyńskie, że tylko czekać , aż przydupasy Ziobry posuną się do stwierdzeń, że to przez Unię rozwija się kościelna pedofila w Polsce. Za chwilę absurd i brednie będą jedyną retoryką w partii Ziobry.

Ziobro milcząc daje jasny sygnał, że brednie wypowiadane przez jego ludzi są przez niego akceptowane. Jego akceptacja widocznie jest na rękę w walce o elektor ciemnoty. Teorie spiskowe zawsze mają swoich zwolenników i fanatyków. To także bitwa o zawłaszczenie tej prawej totalnej strony elektoratu, która wierzy w brednie i oczekuję jeszcze więcej. To wbrew pozorom istotny element do bycia jedynym liderem po Kaczyńskim. Ziobro więc walczy bredząc w swoim oszołomstwie. Widzi, że tylko ta metoda pozwoli mu na zaistnienie jako ten jedyny i sprawiedliwy. 

Wykop Skomentuj5
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale