7 obserwujących
916 notek
198k odsłon
  48   0

Towarzyskie odkrycie na usługach.

Nikt się nie spodziewał innej decyzji ze strony odkrycia towarzyskiego, niż to że wykona polecenie Kaczyńskiego i zdymisjonuje rzecznika praw obywatelskich. Cała szopka z jej opinią, spektakl, który był upokarzający i perfidny, pokazał, że kobieta z odkrycia jest tylko i wyłącznie marionetką na usługach swojego pana z Nowogrodzkiej. To hańba za którą wcześniej czy pózniej odpowie przed sądem.

Wczorajsza opinia, bo inaczej tego nazwać nie można będzie miała swoje konsekwencje w przyszłości. Jest to grozny precedens, który Kaczyński wykorzysta w pózniejszym czasie. A ten czas nadejdzie już nie długo, gdy przegra wybory a raczej nie będzie miał większości w nowy sejmie i senacie. Uruchomi owe odkrycie, która znowu wyda opinię, że wybory były sfałszowane i w tych regionach, gdzie kasta Kaczyńskiego poniosła porażki, trzeba to powtórzyć. Być może nie raz, nie dwa. 

Dzień hańby i to nie pierwszy to pokazanie, że dla Kaczyńskiego wolność, demokracja i wola Polaków nie istnieją. Liczy się tylko on i jego chore oczekiwania. To perfidne zachowanie ma mu pomóc zagospodarować się na długie lata nie tylko w polityce, ale też w zawłaszczaniu Polski dla swoich celów. On brnie coraz głębiej, brutalnie i po chamsku. Każde inne rozwiązanie, niż jego oczekiwanie nie jest brane pod uwagę. Dlatego potrzebni mu są właśnie tacy ludzie jak Piotrowicz, odkrycie towarzyskie czy też Pawłowicz, którzy mają w trybunale tylko jedno zadanie. Pilnować i orzekać posłusznie i pokornie zgodnie ze wskazówkami z Nowogrodzkiej. Tacy nadzorcy polityczni Kaczyńskiego.

Hańba to łagodne określenie. To oszustwo perfidne, wymyślone prawo na poczet jednego człowieka. To Kaczyński ustala prawa i określa jak ma to poza prawie być orzekane. Teraz już każda niewygodna sprawa będzie określana przez odkrycie towarzyskie. To ona ustanawiać będzie co jest dobre dla władzy chociażby było niezgodne z konstytucją. Tak naprawdę to konstytucja przestała istnieć praktycznie od wczoraj. Teraz pseudo sędzia na żądanie prezesa tworzy i tworzyć będzie nowe przepisy konstytucyjne.


Lubię to! Skomentuj4 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale