7 obserwujących
1162 notki
270k odsłon
  111   0

Zarabiać na tragedii i cierpieniu.

Mejza wice minister konstytucyjny stał się twarzą Kaczyńskiego i jego funkcjonariuszy. Tą najgorszą, najbardziej ohydną, perfidną, podłą i antyludzką. Na tragedii, śmierci, żerują jak hieny. Mejza udowodnił dodatkowo, że każda podłość i oszustwo to tylko kwestia ceny, pieniędzy i to bardzo dużych jak na standardy polskie. Nie tylko ten minister wykorzystuje tragedie ludzkie. Kaczyński i jego funkcjonariusze na dzień dzisiejszy poprzez brak odpowiednich działań, skazują setki jak nie tysiące Polaków na cierpienia i śmierć. Cały świat walczy z pandemia tylko Kaczyński i jego ludzie przechodzą obok tego wszystkiego lekceważąco i z totalną obojętnością. Polacy umierają a władza udaję, że nic się takiego nie dzieje. Wręcz zakłamuję rzeczywistość oszukują, kłamiąc, że Polska jest najlepsza na świecie w walce z pandemią.

Dzisiaj jednak nastąpiło coś co w normalnym państwie nigdy by się nie mogła wydarzyć. Mejza został ministrem mając na sumieniu cierpienie, tragedie dzieci. To faktycznie akceptacja jego perfidnej działalności. Kaczyński aprobując tego typa i zgadzając się na jego nominacje, uświadomił wszystkim, że najgorsze świństwo i draństwo jest do zaakceptowania. Pokazał, wręcz pozwolił na to, żeby ten barbarzyńca był totalnie bezkarny. Normalny człowiek z zasadami i odruchami ludzkimi, mający w sobie empatie, wyrzucił by takiego typa na zbity pysk. Jednak dla Kaczyńskiego jak zawsze nic się nie wydarzyło. Wręcz go jeszcze bardziej ochrania. Nie mając dzieci jest wyzuty z rodzicielstwa, nie wie co to cierpienie dzieci, ból rodziców. I co najgorsze, tragedia, gdy rodzic musi pochować swoje dziecko.

Polska władza jest obojętna na każde cierpienia. Począwszy od niepełnosprawnych, tragedię kobiet w ciąży, skończywszy na oszustwie i wyłudzaniu pieniędzy od rodziców, którzy oddali by wszystko, żeby dzieci były zdrowie. Mejza swoją postawą utracił moralne człowieczeństwo. Stał się ideologią bogactwa, zarabiania pieniędzy za każdą cenę, po praktycznie trupach. Jest kimś, najgorszym sortem ludzkim. Hieną, żerującą na tragedii dzieci. 

Lubię to! Skomentuj4 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka