5 obserwujących
305 notek
92k odsłony
1199 odsłon

Dzieci Kaczyńskiego .

Wykop Skomentuj61

Kaczyński ma dzieci. Wow, aż mnie zatkało. "Wara od naszych dzieci" powiedział troskliwy ojciec Kaczyński. Zawsze myślałem, że jest tylko wychowawcą kotów, a teraz chwali się że ma dzieci.

Z historii Polski taki przypadek już zaistniał. Bierut był ojcem chrzestnym kilkunastu dzieci. Był takim kacykiem partyjnym, który chciał być blisko obywateli. Zdaję sobie sprawę, że wódz Kaczyński oprócz swoich, posiada tajemnicze dzieci. 

Ok. Żarty na bok. Oprócz Bieruta i jego dzieci, wszystko jest prześmiewcze. Ale tak do końca nie jest to tylko drwina z jego wypowiedzi. Tutaj tkwi jasno określone stanowisko. Raczej przekaz, że wszystko co się dzieje w zakresie homoseksualizmu i adopcji dzieci, musi być zakazane. W obecnych przepisach jest to niemożliwe. I raczej nie będzie długo, długo tak długo jak to, że Biedroń będzie Prezydentem Polski. 

Kaczyński w swojej głupocie, daje jasny sygnał. Gdy ktokolwiek inny wygra niż on, to nastąpi sodoma i pedofila. Być może nawet handel dziećmi. Kaczyński jest mistrzem interpretacji rzeczy i spraw, które na pozór nic nieznaczące sprawy urastają do dramatu narodowego. Kaczyński nabył takiej maniery czytając propagandowe, komunistyczne hasła, którymi nas przez ponad pół wieku katowano. Jak wiadomo, egzamin doktorancki zdawał z filozofii marksistowskiej. 

Wczoraj uchodźcy, dzisiaj LGBT. Wczoraj zainfekowany i zarobaczony człowiek, dzisiaj homoseksualizm z adopcją dzieci. Wczoraj wróg najeźdźcy, dzisiaj wróg kochający inaczej. A jutro kto będzie wrogiem numer jeden? 

Wykop Skomentuj61
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka