5 obserwujących
567 notek
144k odsłony
144 odsłony

Antypolski Kurski.

Wykop Skomentuj3

Kurski stracił rzeczywistość spojrzenia już nie tylko na sprawy opozycji, lecz przede wszystkim stał się antypolakiem. Bo tylko przeciwnik Polski w taki sposób jaki może oczerniać innych Polaków. Tylko szkodnik antypolski w haniebnym stylu, porównuje Polaka do największych zbrodniarzy, Hitlera i Stalina. Widać to było w przebitkach wiadomości ostatnich. Osobną patologią jest firmowanie twarzą tych skandalicznych porównań przez niejaką Holecką. 

Kurski już nie tworzy wiadomości realnych. On stał się twórcą rzeczywistości antypolskich, wymyślonych w chorej głowie nienawiści. To już nie jest przecież jakiś incydent, to już idzie w kierunku takiego hejtu, który znowu doprowadzi do jakieś tragedii. Kurski nie odrobił lekcji ze śmierci Adamowicza. To przecież jego pseudo dziennikarze, hejterzy z logiem TVP zgotowali piekło nie tylko zamordowanemu prezydentowi, lecz jego całej rodzinnie. Szambo puszczane w obieg przyczyniło się do śmierci politycznej. Śmierci na zamówienie. 

Kurski od zawsze był ograniczony politycznie. Zdradzał nie tylko żonę, ale też swoich politycznych kolegów. Najpierw Kaczyńskiego pózniej Ziobrę. Dla niego nigdy jak widać nie było istotnych wartości, ani chrześcijańskich i rodzinnych, jest rozwodnikiem, tych czysto polskich. Można było jakoś spojrzeć na debilnego dziadka z Wermachtu, ale to co zrobił teraz jest tak odrealnione od rzeczywistości, wartości, że chyba nie było i nie ma gorszego przykładu od człowieczenia się od wszelkich wartości. 

Można się różnić politycznie, światopoglądowo i nawet religijnie, ale są pewne granice, których nie wolno przekraczać. Nie można przekraczać granic i zachowań, które są tak bardzo bolesne dla Polski, przecież wiadomo czym był nazizm i stalinizm. To jest wbrew zachowania pamięci dla ofiar, deptanie pamięci zamordowanych obywateli Polski. To antypolskie zachowanie, to zachowanie nie godne Polaka. Co musisz siedzieć w takich głowach? Jaki kretynizm zaślepia takie zachowanie. Ile czasu  jeszcze będziemy musieli tolerować takich antypolskich osobników ?

Do takich antypolskich zachowań przyczynił się sam Kaczyński. Jego zdradzieckie mordy pokazały kierunek ataku. Później były mniejsze lub większe napaści, zachowania i porównywania do najgorszych, ciemnych, morderczych czasów. Morawiecki porównując sądownictwo do kolaborantów Vichy, tylko ugruntował ten kierunek. Jaki poszczekal o nauczycielach, że są jak Wermacht, było tylko potwierdzeniem tezy o antypolskich zachowań. 

W tym wszystkim jest też problem religii. Czy aby panująca, większościowo - ilościowa religia w Polsce, czasami w swoim dekalogu nie ma czegoś takiego, jak - nie mów złego świadectwo przeciwko bliźniemu swojemu?  Jak to zaopatrywać, gdy Kurski, Jaki czy Morawiecki mają pełne usta bogobojności. Czy taka jest prawdziwa chrześcijańska wiara?  Wiara i polskość? 

Świat widzi w jaki sposób Kurski potraktował Tuska. Świat widział jak Polak niszczy Hitlerem Polaka. Świat zdziwiony, że Stalin morderca milionów jest patronem Polaka. Świat widzi to antypolskie zachowanie Holeckiej i Kurskiego.

Wykop Skomentuj3
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Kultura