5 obserwujących
562 notki
143k odsłony
102 odsłony

Przestępczy układ sprawiedliwości.

Wykop Skomentuj

O to w Polsce mamy hejt sprawiedliwości. Otumaniony w swojej uległości Piebiak za pieniądze postanowił wymierzyć sprawiedliwość. I nie chodzi o jakąś sprawiedliwość dziejową ludzką czy w obronie skrzywdzonych, ale ideologiczną, partyjną. Wydał rozkaz i aprobatę, za zgodą swojego przełożonego do oszczerstw, kłamstw i pomówień. To nie był hejt lecz przestępczy charakter godzący w dobre imię człowieka. W dodatku pośredniczył i przekazywał informacje zastrzeżone. Stworzył przy udziale innych przestępczy układ w ministerstwie sprawiedliwości. Tak, przestępczy układ, niszczący komuś oszczerstwami i kłamliwymi pomówieniami życie. Dodatkowo mając potężne instrumenty wynikające z pełnionej funkcji, Piebiak i inni potęgowali wrażenie, że jest to dobre dla dobrej zmiany. 

Ministerstwo sprawiedliwości wytworzyło struktury do niszczenia wszystkich niepokornych. Swoisty departament jaki kiedyś miała komunistyczna władza do działań ukierunkowanych na przykład w celu walki z Solidarnością. Historia pokazała jak za Kiszczaka władza oszczerstwami i kłamstwami, próbowała pokazać, jakie jest moralne dno ludzi opozycji. Taka sama komórka do walki z opozycją powstała teraz w ministerstwie sprawiedliwości.  Takie same komórki istnieją w TVPiS.

Piebiak zmuszony do dymisji pokazał, że nie tylko działał w interesie partii, jak wykazała korespondencja, miał przyzwolenie swojego przełożonego. To on  aprobował oszczerstwa i kłamstwa ukierunkowane do pewnych osób. To jego chora ambicja wynikająca z braku sukcesów, wytworzyła maszynę do niszczenia ludzi. wice był tylko narzędziem, twarzą i posłusznym wykonawcą. Jego dymisja tak naprawdę nic nie zmieni. Komórka będzie istniała, lecz bardziej uważniej w doborze ludzi i metod. Pokazana droga do walki z opozycją nie może być ani na moment zaniechana. Wybory trzeba wygrać, więc trolle i inne gady musza działać. Teraz bardziej ostrożnie i bez śladu na papierze. 

Grupa przestępcza sowicie opłacała swoich ludzi. Miała nieformalny budżet i za dobrą wykonaną pracę płaciła. Tak jak za komuny istniały podobne, nieformalne budżety do zadań specjalnych. Jak wiadomo i wynika z samej partii PiS, nie liczy się społeczność, Polska i dobro jako całość, liczy się tylko i wyłącznie dobre samopoczucie pisowskich funkcjonariuszy. Tak więc płacąc z pisanie oszczerstw, totalna władza dbała o siebie, o jak to napisał Piebiak-o dobrą zmianę. Nie ważny człowiek, ważny PiS i ich ludzie. 

Sprawa umrze śmiercią naturalną jak wszystkie skandale i afery pisowskie. Suwerena nie obchodzą takie sprawy. Jest tak skorumpowany, że nie wychyla nosa poza swój portfel nabity różnymi plusami. Dlatego władza może być spokojna, układ przestępczy może spać spokojnie i dalej działać. Teraz mając ciche przyzwolenie, PiS stworzy nowe komórki do walki z nieposłusznymi. Jest komórka stworzona do walki z sędziami i prokuratorami, powstaną lub istnieją już do walki na przykład z  adwokatami, lekarzami. Raz zrobiony początek i zaakceptowany przez suwerena, musi trwać i się poszerzać. To już nie idą ciekawe czasy, to nadchodząca dyktatura. To otwarta wojna PiSu ze wszystkimi.

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka