7 obserwujących
650 notek
217k odsłon
1404 odsłony

Jadzia na prezydenta

Wykop Skomentuj6

Urząd Miejski w Cybince o posiedzeniu Gminnego Sztabu Zarządzania Kryzysowego poinformował na Facebooku. „Spotkanie dotyczyło podanej przez Ministra Zdrowia oficjalnej informacji o pierwszym przypadku koronawirusa w Polsce, potwierdzonym w województwie lubuskim” – czytamy w komunikacie zamieszczonym na profilu urzędu.

Władze Cybinki zaapelowały w nim także o przestrzeganie wszystkich środków ostrożności. Przypomniały również wytyczne o tym, jak się zachować i chronić przed koronawirusem. Burmistrz Cybinki Marek Kołodziejczyk pojechał na spotkanie z wojewodą lubuskim Władysławem Dajczakiem.https://www.zachod.pl/176202/cybinka-sztab-kryzysowy-w-zwiazku-z-koronawirusem/

 O władzach Cybinki nie warto pisać, bo materiał wizualny ukazuje, kto w Cybince spodnie nosi i jak opozycja szansę na prezydenta miała i szansę zaprzepaściła, wspomnieć wypada. O Jadwigę mi chodzi, bo jest to prawdziwa perła, którą stado wieprzy niechybnie by zadeptało, gdyby perła w okresie lęgowym kandydatów na prezydenta na takowego kandydaty by wystartowała.

 Bez kartki, urządzeń technicznych i doradców z deficytem intelektualnym Jadwiga szła jak burza i cały ciężar dyskusji samotnie dźwigała. To nawet dyskusją nazwać nie można, bo Jadźka mówiła, a pozostali dyskutanci słuchali. Pierwsze 12 minut można ominąć, bo organizacyjne problemy trzeba było rozwiązać, ale dalej już idzie Jadwiga i tylko Jadwiga. Jakieś tam Kidawy Błońskie, dentystki kręcące tygrysem i sam tygrys to Jadwidze mogłyby wodę zwilżającą gardło serwować, bo równać się z Jadwigą raczej by nie mogły.

https://kobieta.wp.pl/staram-sie-mowic-ludzkim-jezykiem-jadwiga-caban-korbas-tlumaczy-sie-z-nagrania-6485638349531265a

Wykop Skomentuj6
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale