12 obserwujących
924 notki
292k odsłony
  200   2

Czarna owca w Lipsku

Znacie to:

Antysemicki skandal w Niemczech. Hotel nie przyjął piosenkarza przez gwiazdę Dawida.

Przewodnicząca Żydowskiej Unii Studentów Anna Staroselski napisała na Twitterze: "Muzykowi Gilowi Ofarimowi odmówiono wczoraj zameldowania w hotelu, ponieważ miał na sobie gwiazdę Dawida. Wystarczy! Nie chcemy się już dłużej ukrywać!".

Polityk FDP Konstantin Kuhle zareagował na Twitterze słowami: "Jestem zawstydzony tym antysemickim incydentem w Lipsku. To boli, że Żydzi w Niemczech doświadczają czegoś takiego".

Członkini parlamentu z ramienia FDP Linda Teuteberg również skomentowała incydent: "Wstydliwy i nie do zniesienia".

Polityk FDP Marie-Agnes Strack-Zimmermann dodała: "Antysemityzm nie może mieć wśród nas miejsca i musi być zwalczany u korzeni".

Całość pod: https://www.salon24.pl/newsroom/1170852,antysemicki-skandal-w-niemczech-hotel-nie-przyjal-piosenkarza-przez-gwiazde-dawida

Teraz Czarna owca:


 Dwa tygodnie po rzekomym antysemickim ataku na piosenkarza Gila Ofarima w hotelu w Lipsku nagrania wideo z monitoringu pokazywane przez „Bild am Sonntag” budzą nowe pytania.

 Ofarim postawił poważne zarzuty pracownikowi hotelu i złożył skargę. Pracownik recepcji poprosił piosenkarza o zdjęcie łańcuszka z gwiazdą Dawida, dopiero wtedy mógł się zameldować. Jednak filmy z monitoringu, które teraz się pojawiły, pokazują, że Ofarim najwyraźniej nie nosił łańcucha z widoczną Gwiazdą Dawida.

https://www-focus-de.translate.goog/kultur/vermischtes/geht-nicht-darum-ob-die-kette-zu-sehen-war-nach-antisemitismus-vorfall-neue-videoaufnahmen-zeigen-gil-ofarim-ohne-davidstern-kette_id_24339367.html?_x_tr_sl=auto&_x_tr_tl=pl&_x_tr_hl=de&_x_tr_pto=nui

Sprawa się więc rypła i żyd Gil Ofarim czynem swym udowodnił, że są jednostki, które dla popularności potrafią zrobić wszystko. 

Zobaczymy  teraz czy żydzi przeproszą Niemców, czy tradycyjnie zażądają odszkodowania. 

Lubię to! Skomentuj4 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale