40 obserwujących
390 notek
360k odsłon
496 odsłon

Czy Iga Świątek może sama zagrać debla?

Wykop Skomentuj13


Wczoraj (14 października) wieczorem świeżo upieczona mistrzyni Roland Garros, Iga Świątek, udzielała jednocześnie wywiadów dwóm telewizjom: TVP Info i TVN24. Obie stacje twierdziły, że są to wywiady na żywo. Jeśli faktycznie tak było, zachodzi pytanie: jak to możliwe?

Oczywiste wytłumaczenie jest takie, że któraś (albo obie) z tych stacji skłamała. Uważam jednak, że jest to mało prawdopodobne, gdyż wszyscy polscy dziennikarze telewizyjni, niezależnie jaką stację reprezentują, znani są nie tylko ze swego profesjonalizmu, ale i z niezwykle wysokiego poziomu etycznego. Nikt z nich nie ośmieliłby się oszukiwać widzów. 

Dlatego skłaniam się ku drugiej możliwości: Iga posiada zdolność bilokacji! Jeżeli to prawda, przed polskim tenisem widnieją wspaniałe perspektywy: Świątek będzie mogła sama występować w deblu! Jej jedna postać będzie kryła lewą stronę kortu, zaś druga – prawą. Na pewno obie postacie łatwo się ze sobą zgrają, a biorąc pod uwagę czysto tenisowe umiejętności Igi, trudno sobie wyobrazić, aby jakikolwiek debel na świecie był w stanie ją (je?) pokonać. Nieprawdaż?

Wykop Skomentuj13
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Kultura