44 obserwujących
409 notek
386k odsłon
  502   0

Czy Iga Świątek może sama zagrać debla?


Wczoraj (14 października) wieczorem świeżo upieczona mistrzyni Roland Garros, Iga Świątek, udzielała jednocześnie wywiadów dwóm telewizjom: TVP Info i TVN24. Obie stacje twierdziły, że są to wywiady na żywo. Jeśli faktycznie tak było, zachodzi pytanie: jak to możliwe?

Oczywiste wytłumaczenie jest takie, że któraś (albo obie) z tych stacji skłamała. Uważam jednak, że jest to mało prawdopodobne, gdyż wszyscy polscy dziennikarze telewizyjni, niezależnie jaką stację reprezentują, znani są nie tylko ze swego profesjonalizmu, ale i z niezwykle wysokiego poziomu etycznego. Nikt z nich nie ośmieliłby się oszukiwać widzów. 

Dlatego skłaniam się ku drugiej możliwości: Iga posiada zdolność bilokacji! Jeżeli to prawda, przed polskim tenisem widnieją wspaniałe perspektywy: Świątek będzie mogła sama występować w deblu! Jej jedna postać będzie kryła lewą stronę kortu, zaś druga – prawą. Na pewno obie postacie łatwo się ze sobą zgrają, a biorąc pod uwagę czysto tenisowe umiejętności Igi, trudno sobie wyobrazić, aby jakikolwiek debel na świecie był w stanie ją (je?) pokonać. Nieprawdaż?

Lubię to! Skomentuj14 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura