29 obserwujących
185 notek
159k odsłon
887 odsłon

Spragniona Molestowania czyli Kula i Filozofia Nimfomanii

Wykop Skomentuj58

Onegdaj ja już w interesującym temacie pragnień i oczekiwań względem tak zwanych stosunków damsko - męskich pisałam, zainspirowana ogłoszeniami matrymonialnymi z polskiej prasy w Dojczlandzie, jednakowoż w czas gorącego tematu molestacji seksualnej, co ją samce płci męskiej na niewinnych kobietach czynią, a także samo względem, że mnie tym razem dojczlandzkojęzyczna gazeta się przytrafiła inspiracjonistyczną będąc, podejmę się ja tego kontrowersyjnego tematu w dzisiejszej mej filozoficznej salonowej dyrdymałce, zwanej dalej niezależną notką publicystyczną.


Tak się w ten deseń złożyło, że w gazecie tygodniowej, co ją tu na schody w ilości hurtowej jakowaś dzieciarnia podrzuca, wzrok mój padł na matrymonialne ogłoszenia, gdzie w tekście podkreślono pojedyncze zdania za pomocą tak zwanego tłustego druku i ciekawość mnie wielka naszła, jakie to ważne informacje mają takowe Berty Presswurst do przekazania, aby się one jakowemuś znudzonemu u kobiet powodzeniem filozofowi rzuciwszy w oczy i robiąc na nim wrażenie, powaliły na kolana, skłaniając w ten deseń do nawiązania z ową Bertą Presswurst kontaktu damsko-męskiego. Przyznać tu muszę, że widać od razu, która to Berta jest najbardziej zdesperowaną i manipulacjonistyczną w ten deseń molestację umysłową czyniąc za pomocą, by się zdawało, kilku słów niewinnych na samym początku ogłoszenia:


"Berta, 29 J. , Blonde Engel"


Co daje jasno do zrozumienia, że niebo na ziemi jest w ten deseń gwarantowane, a jak chcesz się człowieku dowiedzieć więcej, tak męcz się i drobny tekst dalej czytaj.


Inna Berta poszedłwszy w manipulacji umysłowościowej u faceta o krok jeszcze dalej, zapewne z racji tego, że będąc w wieku lat 60, lepiej wie jak trzeba dogodzić owemu facetowi, pisze zatem tłustym drukiem: "Ich koche gerne + bin nicht ortsgebunden", co daje jasny obraz sytuacji w temacie, że ona dla tego pana co ją by zechciał, w ten deseń porzuciwszy wszystko, aby jemu być kucharką i włości jego zamieszkiwać.


Generalnie rzecz ujmując, na osiem ogłoszeń, co ja je mam akuratnie przed oczami tylko trzy tłustym drukiem mają jedynie imię i wiek wypisane, jednakowoż czy to na skutek masowej u Bert Presswurst nimfomanii, czy znudzonego redaktora gazety namolnymi paniami, wszystkie mają takowe podobne sobie potrzeby w ogłoszeniach swych wypisane, jak na ten przykład Berta, lat 38:


"Wenn du dir eine zärtliche Partnerschaft mit Kuscheln, ganz viel Streicheln und Küssen wünschst, dann melde dich bei mir..."


I czy czytający te słowa samiec nie myśli sobie w ten deseń, że kobiety o niczym tak nie marząc, jak o molestowaniu ciała, na dokładkę stojąc jeszcze przy garach i porzuciwszy dla niego swe dotychczasowe życie?


A co ma począć nieszczęsny facet, co faktycznie szukając jakowejś sensownej partnerki na życia swego jesień? Czy znajdzie on wśród tych ogłoszeń cosik dla siebie? Teoretycznie by był mógł, na ten przykład czytając takowe ogłoszenie:

"(...) Mein Plan für die Zukunft: zu Zweit glücklich sein, ehrliche Liebe mit viel Gefühl und Vertrauen finden! Wie gerne möchte ich wieder einen festen Partner haben, Zweisamkeit und ganz, ganz viele zärtliche Berührungen spüren. Ich bin ein sehr fröhlicher Mensch, reise gerne, gehe gerne spazieren - mit Ihnen?"


I wszystko wyglądało by było faktycznie zachęcająco, gdyby nie fakt, że owo ogłoszenie zaczyna się tak:


"Berta, 57 J. , mit viel Liebe im Herzen, vollbusig, bei Zuneigung umzugswillig. "


Cóż, może jest w tym jakowaś sprytna metoda, albowiem jak się można z interneta dowiedzieć, panowie w wyborze partnerki cenią sobie generalnie takowe panie, co jak to u nos na Ślonsku godajom, wielkie cycki majom..)* Jak kogo interesujom nimfomańskie świństwa,  co żech tu powyżyj w Dojczlandzkiej godce napisała, to niech sie to przetłumaczy przez Googla, bo jo sie tygo w Ojczystyj mowie pisać wstydza. No, to pyrsk!

Wykop Skomentuj58
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale