23 obserwujących
173 notki
151k odsłon
206 odsłon

Der Untergang czyli Kobalt Apokaliptyczny

Wykop Skomentuj45

Zastanawiałam ja się często w temacie dlaczego kiedy chcę wyłączyć Kobaltowe Okienka informacja się pojawiając na nich: "Herunterfahren", miast na ten przykład "Auschalten"? Jak to się dzieje, że wszystkie inne urządzenia, z którymi współczesny człowiek ma do czynienia są normalnie wyłączane, a kompa się wyłączyć nie da, tylko jego trza spuścić na dół?
Odpowiedź do mnie dziś na ten nurtujący temat w końcu nadeszła, choć nie mogę w ten deseń powiedzieć, aby to olśnienie było czym przyjemnym. Tak się bowiem złożyło, że wszedłwszy ja dziś na stronę Salonu24 od razu nabrałam podejrzeń, że temu co stronę miał modernizować, komp w rzeczy samej na podłogę upadł, a spektakularny był to upadek apokaliptycznym chaosem skutkujący.
Nawet Kula Kobieta, w notce swej pierwszej, co ją była ze strachem wielkim wobec Kobaltowych Okienek umieściła swego czasu na Salonie24, będąc natenczas komputerowym analfabetą i tekst jej się, na skutek nieznajomości tak zwanego formatowania okrutnie porozjeżdżał, miała w tekście owym choć przejrzyste treści, co pocieszeniem było w temacie, że gdy o literaturę się rozchodzi, treść od formy jest wiele ważniejszą.
Względem tego, że najpierw ja z galaktycznego telefonu na Salony weszłam, pomyślałam w ten deseń, że być może telefon mój nadmiernie się przegrzał na skutek nagromadzonych na stronie głównej zdjęć o politycznym wydźwięku, że o niemieckiej golonce ja nawet nie wspomnę. Uruchomiłam zatem Kobaltowe Okienko, ale było jeszcze gorzej na skutek chaotycznie rozmieszczonych funkcji i wszelakich treści, od których mnie się zakręciło w głowie i prawie ja z krzesła spadłam. Od razu pomyślałam, że prawdą jest to co już zawsze podejrzewałam, ze te całe Kobalty to jest narzędzie szatańskie, co poprzez polityczne spory, a teraz i jeszcze paranoidalne efekty graficzne na dokładkę, ma za zadanie duszę człowieczą do zguby doprowadzić i powodować chaos we Wszechświecie.
W ten deseń, ja względem miłości bliźniego i wielkiego mego zaangażowania w sprawy do równowagi we Wszechświecie dążenia, prośbę mam do Administracji Salonu24, aby skropiła swe Kobalty wodą świeconą, a także samo i okadzenie białą szałwią nie powinno zaszkodzić. Może jeszcze nie jest za późno i spektakularny upadek Salonu jest jeszcze możliwym do zatrzymania, a to co my tu wszyscy dzisiaj zobaczyliśmy snem się okaże jedynie, co na skutek zatrucia Kobaltem nam się koszmarnie przyśnił.
Amen.Wykop Skomentuj45
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale