krzysztofjaw krzysztofjaw
302
BLOG

Coś nieprawdopodobnego jak ten D. Tusk łże w żywe oczy!

krzysztofjaw krzysztofjaw Donald Tusk Obserwuj temat Obserwuj notkę 9

D. Tusk już lewituje w obszarach absurdu a dokładniej mówiąc w oparach bezczelnych i cynicznych kłamstw a tym samym traktuje swoich wyborców jak bezrozumnych idiotów.


https://youtu.be/VRce5kicO5w

Świetnie zestawienie tych jego kłamstw przedstawiono też na Twitterze:

https://twitter.com/i/status/1639703388026806272

https://twitter.com/i/status/1639759330021892097

Już mi się wcale nie chce zgłębiania zawiłości i przyczyn rozedrgania umysłu D. Tuska i zastanawiania się czy wymaga on już specjalistycznej pomocy czy jeszcze nie. To naprawdę nie jest istotne.

Ja się tylko zastanawiam nad jedną rzeczą, którą mogę przedstawić w postaci pytania:

Czy naprawdę elektorat PO (KO) i D. Tuska jest tak idiotycznie fanatyczny, tępy i głupi, że wierzy we wszystkie te bezczelne kłamstwa swojego lidera?

Może jakiś zwolennik D. Tuska jest mi to w stanie wytłumaczyć?

P.S.

Polecam też:


https://youtu.be/McBo6wuAXTs

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw)

http://krzysztofjaw.blogspot.com/

kjahog@gmail.com 

Krzysztof Jaworucki - KONSERWATYSTA W IDEI, WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH I POGLĄDACH EKONOMICZNYCH. EKONOMISTA I FINANSISTA. MIŁOŚNIK ŻEGLOWANIA I WSPINACZEK GÓRSKICH. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. BURKE. Bł. Jerzy Popiełuszko: "Prawda jest niezmienna. Prawdy nie da się zniszczyć taką czy inną decyzją, taką czy inną ustawą"; "Gdyby większość Polaków w obecnej sytuacji wkroczyła na drogę prawdy, stalibyśmy się wolnymi już teraz"; "Zło dobrem zwyciężaj". Św. Jan Paweł II: "Jeśli ktoś lub coś każe Ci sądzić, że jesteś już u kresu, nie wierz w to! Jeśli znasz odwieczną Miłość, która Cię stworzyła"; "Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, ale kim jest, nie przez to, co ma, lecz przez to czym dzieli się z innymi"; Nie sposób inaczej zrozumieć Człowieka, jak w tej wspólnocie jaką jest Naród"; "Musicie być mocni mocą wiary i nadziei". Edmund Burke (1729–1797) – irlandzki filozof i polityk, twórca nowoczesnego konserwatyzmu, krytyk rewolucji francuskiej: "Naród jest organiczną całością ukształtowaną przez przeszłość i tradycje"; "Aby zło zatriumfowało, wystarczy, by dobry człowiek niczego nie robił"; "Wolność bez mądrości i cnoty? To jest zło największe z możliwych". Moja strona domowa: http://krzysztofjaw.blogspot.com/

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka