Zostaw za sobą piękna ślady...
Szczęście to codzienne odczuwanie własnego wolnego istnienia
137 obserwujących
1337 notek
1013k odsłon
347 odsłon

Żydzi i antypolska ustawa 447

Wykop Skomentuj8

Trzeba z Żydami negocjować ostro. I trzeba bardzo ostro. Wtedy Żydzi faktycznie zechcą z nami rozmawiać, bo dopóki państwo jest słabe to po prostu Żydzi je wykorzystują a Polska jest szczególnym przypadkiem, od której Żydzi żądają ogromnych odszkodowań (reparacji) wojennych, choć to właśnie tylko Niemcy winni płacić Żydom, ale i Polakom, i tyle. 

Teraz przed najbliższymi wyborami najwięcej mogą ugrać od Polaków. Więcej niżby się spodziewali. PiS w tym obszarze niemal nas sprzedał i nie ma już nic na swoją obronę. No chyba, że udowodni namacalnie swoje werbalne zapewnienia o tym, że Polska nie zapłaci żadnej złotówki odszkodowań za utracone i bez-spadkowe mienie żydowskie. Tak deklarują i J. Kaczyński, i M.Morawiecki. Mam nadzieję, że to nie są tylko słowa. Powtórzę: za to mienie winni natomiast płacić jedynie Niemcy, bo to Oni wywołali II WŚ i one ponoszą całkowitą winę za tę wojnę. A okupowana przez nich Polska nie miała nic do gaworzenia na ten temat. A przecież jedynie w Polsce groziła śmierć za pomaganie Żydom a jednak pomagaliśmy i to gremialnie, i dotąd nie było ze strony żydowskiej żadnych objawów wdzięczności a wprost przeciwnie. 

Ja rozumiem Żydów. Ich "Przedsiębiorstwo Holocaust" musi się kręcić a Niemcy stwierdzili, że już wszystko Żydom zapłacili. Więc teraz poszukują innych podmiotów, od których można by zdobyć tak przez nich lubianą kasę, ale dlaczego od Polaków, którzy nigdy nie splamili się współpracą z hitlerowskimi Niemcami a dzięki nam wojnę przeżyło tysiące Żydów? Tego to ja już nie jestem w stanie zrozumieć wedle cywilizacji łacińskiej, ale cywilizacja żydowska rządzi się innymi prawami zawartymi w Talmudzie, o którym często piszę i pisać będę. Duża część Żydów jest po prostu antypolska na co wskazywałem w moim poście: "Ustawa 447 JUST i źródła antypolskości dużej części Żydów" opublikowanym 07.08.2019 roku a wskazującym powody, że tak w części Żydzi nas nienawidzą. 

Ale czy werbalne deklaracje - wobec zaniechania ustawy IPN o walczeniu z oszczerstwami na temat Polski - przekują się w realne działania? Znów mam nadzieję, że tak. 

Swego czasu nagłówkami były m.in.: „Atak na polskiego ambasadora w Izraelu”; „Ambasador Azari tonuje sytuację”; „Izraelska delegacja jednak przyjechała do Polski? "Rozmowy bez udziału rządu". Sprawa dotyczy ustawy 447”, „Ambasador Mosbacher kokietuje Polaków wizami”…, itd., itp. 

Wtedy jak natrętna mucha dopadało mnie wspomnienie nieco starszych nagłówków: „Kneset obradował na Wawelu”; „Prezydent USA Donald Trump podpisał ustawę 447”; „Restytucja mienia ofiar Holocaustu otwarta”; „IPN nabiera wody w usta w sprawie ustawy 447”; „Był Sejm, teraz Pałac Prezydencki. Andrzej Duda zapalił świece chanukowe” (dlaczego w Izraelu nie ma wigilii w Knesecie?), „Tajne negocjacje wokół roszczeń żydowskich", "Polski rząd gości w Izraelu i tam prowadzi jakieś wspólne obrady", "Wyciekła notatka MSZ”, "Żydzi żądają spisu naszych dóbr muzealnych"…, itd. 

Włączyłem wtedy telewizor i widziałem, jak w Sejmie poseł Winnicki krzyczy zdesperowany w kierunku ław partii rządzącej: „Sprzedaliście Polskę Żydom!", a wtedy marszałek Kuchciński odebrał mu głos wyłączając mikrofon. To nie przystoi marszałkowi choćby dlatego, że w Polsce mamy pluralizm polityczny i niewulgarne wypowiedzi winny też mieć możliwość zaistnienia w przestrzeni polityczno-publicznej. Nie można tedy ograniczać wypowiedzi i sprzyjać dychotomii: albo PiS albo PO. To nie jest tak,że jesteśmy skazani tylko i wyłącznie na te dwie partie: powstają też inne np. na prawo od PiS-u jak Konfederacja, która - dostawszy się do Sejmu - może odgrywać taką rolę jak Jobbik na Węgrzech. 

Z tym, że niestety takie partie powstają raczej przed wyborami, nie mają ugruntowanej pozycji politycznej, nie mają pieniędzy na swoją działalność, mają chaotyczny program powstały ad hoc i nie są wyraziste. Ich dotychczasowy program dotyczył niemal tylko i wyłącznie krytyki ustawy 447 a do budowania swojej pozycji to nie wystarczy. Poza tym niepotrzebnie np. Konfederacja dobiera sobie takich ludzi jak J. Korwin-Mikke, polityk na wskroś skompromitowany. Trzeba być cierpliwym i czekać jeszcze cztery lata korzystając z dotacji dla partii politycznych, które przekroczyły 3% głosów a owa Konfederacja ma na to szanse, ale obawiam się, że i tak po wyborach ta partia się rozpadnie a szkoda. No chyba, że przez te cztery lata będzie zdolna stworzyć swoje struktury i będzie mogła przystąpić do następnych wyborów jako partia (koalicja) okrzepła i zwiększająca swoje znaczenie. Tylko czy tak się stanie? Moim zdaniem niestety nie... 

Wracając jednak do ustawy 447. Sądzę, że wszystko rozstrzygnie się po wyborach parlamentarnych wedle nawet zaleceń żydowskich, bowiem szczególnie amerykańscy Żydzi jak na razie czekają aż wygra w Polsce PiS i być może wtedy zacznie się intensyfikacja żądań żydowskich wobec Polski. Ale jakby nawet wygrała PO to by Żydzi i tak intensyfikowali w tym obszarze swoje działania. Nieprzypadkowo uchwalono ustawę 447, żeby z niej nie skorzystać, dlatego śmieszą mnie zapewnienia, że to nie jest ważne i nie ma znaczenia... To po co tę ustawę Żydzi forsowali i została przyjęta? Chyba nie dla "zabawy politycznej". 

Wykop Skomentuj8
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale