
Zbigniew Ziobro jest nosicielem Pasji Polaka. Największym po mnie (znalezionym).
Na tej Pasji Polaka macie lewitujące zlecenie tabu które nie ma nic wspólnego ze mną .
Polski eSBek Zdrowy zauważa pasję szybciej niż wady lub cokolwiek ze względu na jej blask.
Rezultatem jest automatyczne przewalutowanie kwoty do likwidacji szkody z balance i opłacenie.
Ściganie Nosiciela nie jest nigdy uruchomione.
Tutaj mamy sytuację że, rozumiem, eSBek odrzuca prawo do przewalutowywania tak??
Czyli Piotrek u bram ma nie przewalutowywać głosów tajnych z wyborów grawitacyjnych na blask?
Dopiero Piotrek będzie mógł legalnie ubić eSBeka. Ja nie mogę.
Wy możecie podpisać ze mną umowę dopiero wtedy mogę.
Ja mam suwerena Putina a wy Prawo. Ja mam Putina po to, żeby przewalutowywanie nie umarło.
Bo ja nie jestem imbecylem, imbecylem jest ten kto stawia Prawo wyżej od Putina
Prawo nie ma mózgu i ci nic nie przewalutuje kiedy od tego będzie zależeć twoje wszystko.
Twoje tłumaczenia odbija paragrafami.
Miałem dla was raj w niebie a Sąd Rejonowy w Bolesławcu przywitał mnie lordem
takim w wersji najokropniejszej mam protokół zeznaję na rozprawie zeznanie uniewinniające mnie
i sędzie je kasuje wolą. Wolą. Miałem dla was niebo nie mam. Teraz musze dbać o Odwzajemnianie
nic ponad to co mi dajecie nie wolno mi wam już nigdy dać.
Należy złożyć wniosek do Ewangelii o to coś co lewituje jako podejrzenie medyczne albo antykryminalne
a nie o adwokata do Prawa. To Konrad, potrzebny jest Kordian by go uratować!
Mi brakuje do uratowania go tylko numeru telefonu (wrogi operator danych osobowych)
Ja jestem Kacper ja go ratuję !!! Ściga go Polak !!! Spróbuj mnie pomylić
eSBek nie ma nic wspólnego z RU, jest zagraniczny, proszę się odpierdolić
brakuje podstawy prawnej do definiowania "zły/dobry" :) głupi ty, wielka ja.
Ty miałeś być mądry a ja wielka. Ty jesteś głupi a ja wciąż wielka!!!
48
BLOG



Komentarze
Pokaż komentarze