Blog
Ekonomia Społeczna - Patologie
LeszekSmyrski
LeszekSmyrski Jestem socjologiem. Przygotowu
3 obserwujących 127 notek 63422 odsłony
LeszekSmyrski, 13 września 2017 r.

Polskie sądy wspierają holenderskiego pedofila

247 4 0 A A A

Sprawa niemal równie bulwersująca jak śmierć Magdaleny Żuk. Ale tutaj coś możemy zrobić wspólnie.


Pani Barbara Błaszak straciła syna. Straciła go w europejskim kraju, słynnym z przestrzegania praw człowieka. Niestety, bardzo często prawa jednego człowieka kolidują z prawami drugiego. Czasami nawet są ważniejsze niż prawa dwóch osób – żony i dziecka.

Nie jestem naiwny, więc nie każda płacząca matka automatycznie wywołuje u mnie współczucie, znam sporo przypadków, w których dobro dziecka jest sprzeczne z interesem matki. Tutaj jednak sprawa jest na tyle bulwersująca, że muszę o niej wspomnieć. Samotna kobieta ma przeciwko sobie aparat biurokratyczny Holandii, co więcej polscy urzędnicy w nikczemny sposób podlizują się lepszym, mądrzejszym i bogatszym.

Historia Pani Barbary jest opowiedziana przez nią samą tutaj.

https://www.youtube.com/watch?v=WqFzFgZnQgc

Ojciec chłopca jest typowym menelem który bije słabszych, jest jednak bogatym, wysokofunkcjonującym holenderskim menelem. Polka jest obywatelką drugiej kategorii dla tamtejszych urzędników. Była bita i zastraszana. Ojciec chłopca z holenderskim byłym policjantem dokonał porwania w Polsce i wywiózł dziecko do Holandii, w trakcie porwania pobity został dziadek, który odbierał je z przedszkola. Chłopiec kocha matkę, tęskni i choruje. Ojciec onanizował się w łóżku chłopca, koszmar jest niewyobrażalny

Zapraszam do obejrzenia filmiku „W Realu 24.” Zachęcam Państwa do dzielenia się tym linkiem i całą historią. Jestem przekonany że w całej sprawie powinien interweniować minister Ziobro. Państwo Polskie ma obowiązek zajmować się sprawami swoich obywateli, ale w tym konkretnym przypadku musimy wszyscy pomóc. Każde udostępnienie filmu zwiększa szansę na to, że syn wróci do matki.

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Może jestem szalony, że wziąłem taki temat, ale tak naprawdę to temat znalazł mnie.

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Nie oskarżam o złodziejstwo, ale o chęć. Całą masę dowodów podałem w popraednich wpisach.
  • Jak napisałem "Jestem tylko prostym socjologiem". Gdybym znał odpowiedzi, sam bym go...
  • Wbrew wszelkim przesądom dużo prościej byłoby przestać kraść i kłamać, to oczywiście...

Tematy w dziale Społeczeństwo