6 obserwujących
98 notek
286k odsłon
1759 odsłon

LGBT zadecyduje o wyniku wyborów? Nikt nie docenia siły środowisk gejowskich?

Wykop Skomentuj100

W środowiskach homoseksualnych wrze. Ostanie wypowiedzi niektórych polityków PiS na temat osób homoseksualnych doprowadziły do gorących dyskusji. Jeszcze nigdy nie było tak dużej mobilizacji wśród wyborców LGBT popierających Rafała Trzaskowskiego. A wszystko za sprawą kampanii prowadzonej przez sztabowców Andrzeja Dudy. Mniej lub bardziej udana próba mobilizacji twardego elektoratu po stronie prawicy doprowadziła do erupcji emocji wśród wyborców homoseksualnych. Wielu wyborców po stronie LGBT i osób sympatyzujących z LGBT postanowiło pójść w najbliższą niedziele na wybory. I wcale nie chodzi o uwielbienie i podziw dla obecnego włodarza stolicy. Wręcz przeciwnie. Chodzi o coś zupełnie innego. Przed wszystkim o to - aby wreszcie glos mniejszości seksualnych był bardziej słyszalny i to aby wyplenić kłamliwe mity na temat środowisk homoseksualnych. W przestrzeni medialnej dniem i nocą powtarza się wiele kłamstw na temat homoseksualizmu. To, co najbardziej szkodzi jest uporczywe łączenie homoseksualizmu z pedofilią. Współczesna psychologia już dawno odrzuciła łączenie homoseksualizmu z pedofilią. Potwierdzają to liczne badania oparte o wyniki badań empirycznych. Do przeciwników tych wyników w ogóle nie dociera fakt, że dla 93% pedofili znaczenie ma nie płeć tylko wiek. Ale to nie jedyny mit. Ciągle powtarza się, że homoseksualizm to choroba. Ale czyżby? Wszyscy ci, którzy uporczywie ideologizują naukę zapominają o jednej ważne rzeczy. Z dostępnych badań wiadomo, że homoseksualizm nie powoduje żadnych zaburzeń  psychopatologii, czyli zaburzeń psychicznych, a także fizjopatologii, czyli zaburzeń fizjologicznych. 


Nie da się ukryć tego, że środowiska gejowskie w Polsce są narzędziem walki. PiS aby obudzić swoich radykalnych wyborców zrobił wszystko byleby tylko "nagrzać temat" ...ale czy przypadkiem "nie przegrzał tematu" i wywołał tym samym skutek odwrotny do zamierzonego? Opozycja stanęła po stronie środowisk LGBT ale czy można uznać to za wiarygodne? ...i czy jakiekolwiek jej obietnice i zapewnienia można uznać za wiarygodne? O tym jak homoseksualiści w Polsce postrzegają PiS i PO można się przekonać czytając różne fora skupiające osoby LGBT. Przeważają raczej wypowiedzi kpiące z Rafała Trzaskowskiego. Nie wielu gejów wierzy w zapewnienia o równości i tolerancji ze strony obecnego włodarza stolicy. Nawet nie działa w stolicy obiecywany hotel dla homoseksualistów mający na celu udzielenia schronienia w sytuacjach patologicznych - głownie dla ofiar przemocy wynikającej z dyskryminacji. Kolejne puste obietnice. Tak komentują sprawę homoseksualiści oceniając poczynania kandydata na prezydenta. Ale gorzko też wypowiadają się o PiS. Nie brakuje komentarzy pełnych żalu do Dudy i PiS. Zdaniem bardzo wielu gejów wcześniejsze ataki na LGBT mogą obudzić wśród niektórych ludzi najgorsze instynkty. To wręcz igranie z ogniem - grzmią homoseksualni internauci.


Szacuje się, że w Polsce osób homoseksualnych i osób sympatyzujących z nimi może być nawet więcej niż 2 mln. To potężna grupa docelowa, która może dać upust swoim emocjom przy urnie wyborczej. ...i to tylko kwestia czasu kiedy na ich czele stanie lider,  który będzie w stanie zauroczyć sobą innych wyborców. Może jeszcze nie dziś, ale jutro albo pojutrze? ...i na pewno nie będzie nim Robert Biedroń tylko...?! ...i czy to siła, która wpłynie już w najbliższą niedziele na wynik wyborów?

image

Wykop Skomentuj100
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo