7 obserwujących
78 notek
216k odsłon
4619 odsłon

44 letni gej, ojciec dwóch córek i biznesmen odcina się od ideologii LGBT!

Wykop Skomentuj102

Mariusz ma 44 lat i jest na samym szczycie w dużej międzynarodowej korporacji. Kilkanaście lat temu został ojcem dwóch córek. Przez ponad 12 lat był w związku z młodszą o 8 lat kobietą. Rozstali się już ponad 2 lata temu. Oficjalnie z powodu różnic charakteru. A tak naprawdę chodziło o coś zupełnie innego. Mariusz z biegiem lat zaczął zauważać skłonności homoseksualne. Początkowo dusił to w sobie. Próbował nawet korzystać z różnych terapii psychologicznych ale bez skutku. Szukał pomocy wszędzie gdzie się dało ale w pewnym momencie zdał sobie sprawę z tego, że nie chce udawać kogoś kim nie jest. Jak sam mówi, nie chciał także dłużej oszukiwać żony, chciał być sobą. Wpadł w romans z młodszym o 10 lat mężczyzną, którego przypadkiem poznał na wyjeździe integracyjnym. I do dziś żyją wspólnie. Tworzą przynajmniej pozornie udany związek. Ale nie to jest najciekawsze. Zdumienie budzi jego krytyka środowisk LGBT. Dlaczego? ...otóż jego zdaniem wyrządza ona olbrzymie szkody - bo niszczy ideę tolerancji poprzez podsycanie nienawiści środowisk prawicowych oburzonych próbą seksualizacji życia osób niepełnoletnich. Sam nie wyobraża sobie tego aby jego córki mogły być poddawane jakiejkolwiek indoktrynacji mającej na celu budowanie świadomości seksualnej w wieku czterech czy nawet dziesięciu lat. Zastrzega jednak, że jest za budowaniem tolerancji poprzez właściwe działania edukacyjne - ale nie seksualizacje. Jego zdaniem w Polsce wciąż brakuje tolerancji - a niewyedukowani ludzi nie rozumieją, że wśród nich są inni geje - często najbliżsi przyjaciele, bracia i synowie. Ostatnio ze smutkiem i łzami w oczach powiedział, że jego partner w poniedziałek został napadnięty w centrum Warszawy. Powodem agresji napastnika były popularne dziś chyba u wszystkich spodnie wyszczuplające tzw. rurki - oraz obcisła kurtka koloru czerwonego. "Niby taki styl mają tylko geje?!" ...zapytał retorycznie. "...Jak można napaść kogoś tylko dlatego, że ktoś ma taki a nie inny styl ubierania..." - grzmiał rozwścieczony partner ofiary. Oczywiście rozbój miał wątek homofobiczny i  nawet był zgłoszony organom ścigania. Sprawca napadu został na szczęście schwytany już tego samego dnia. Okazało się, że agresor znęcał się także nad byłą żoną i schorowaną matką. 


W wymiarze merytorycznym kontrowersje wokół seksualizacji życia naszych najmłodszych pociech będą przybierać na sile. Wczoraj w tej sprawie zabrał głos sam Jarosław Kaczyński akcentując słusznie przy tym konieczność tolerancji. Bez względu na światopogląd i nasze sympatie polityczne - standardy wyznaczone przez WHO mogą jednak szokować. Ciężko jest akceptować jakąkolwiek formę seksualizacji osób w wieku czterech lat! To już nawet nie jest nienormalne tylko zwyczajnie chore. Czemu ma to służyć?

A patrząc przez pryzmat mniejszości i osób z jej otoczenia trzeba powiedzieć wprost, iż w samym środowisku gejowskim nie ma żadnego lidera, który potrafi przekonywać do siebie i do ideologii tolerancji a nie seksualizacji - szerokie masy społeczne. A przecież jest ogromna różnica pomiędzy tolerancją a seksualizacją. Nie wiele osób to rozumie i dotyczy to zarówno osób z środowisk gejowskich i jak osób siejących nienawiść wobec wszelkich inności - stojących po przeciwnej stronie barykady niż LGBT. Nie ulega żadnej wątpliwości iż homoseksualna część społeczeństwa potrzebuje godnego zaufania lidera - trochę jak pustynia, która potrzebuje deszczu. ...a na horyzoncie nikogo takiego nie ma i w dobie jednak oczywistego braku tolerancji raczej na to się nie zanosi! 
PS. ...czy ktoś ze znanych osób publicznych zdobędzie się na coming out i jednocześnie będzie w stanie udźwignąć ciężar bycia liderem aby pokazać społeczeństwu, że geje i lesbijki są częścią nas samych i niczym się od nas nie różnią? 

PS 2. W środowisku gejowskim jest bardzo wielu gejów, którzy w ostatnich wyborach poparli PiS. Jak to możliwe? ...może nie dla wszystkich osób z tego środowiska kluczowe znaczenie ma legalizacja związków partnerskich?! ...może mają świadomość, że są inne ważniejsze - kluczowe sprawy dla tego kraju. W tym wszystkim jedno jest pewne. Środowisko LGBT rozwścieczyło - zwykłych gejów, stroniących od polityki. Nastąpił rozłam! ...jak mało wiemy o nich samych, o ich problemach, o ich potrzebach, ...a to przecież nasi bracia, synowie, przyjaciele i...

Zobacz galerię zdjęć:

+1 zdjęcie +2 zdjęcia
Tolerancja po naszemu
Wykop Skomentuj102
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo