Nowy sezon w Fortnite. Do gry dołącza Superman i Rick z "Rick & Morty"

Fortnite.
Fortnite.
Drugi rozdział siódmego sezonu Fortnite ma nawiązywać do tematyki kosmitów. W grze znalazły się nowe postacie - Superman oraz Rick z kreskówki „Rick & Morty”.

Nowości w Fortnite

W nowym sezonie Fortnite gracze zmierzą się z UFO. W grze znalazły się też nowe postacie - Superman oraz Rick z kreskówki „Rick & Morty”. W przeszłości twórcy dodali między innymi Batmana, postacie z uniwersum Marvela czy też Kratosa z serii God of War.

Nowy sezon został ogłoszony trailerem:

Pojawił się także zwiastun nowego karnetu bojowego wprowadzającego do gry postać Supermana oraz Rick:

Nowych ustawień doczekała się wersja PC gry. Posiadacze mocniejszych komputerów otrzymają między innymi ulepszone efekty burzy i chmur, a także poprawioną symulację dymu i ognia. W planach również modyfikacje związane z cieniami i postprocessingiem dla rozświetlenia i flar.

Co to jest Fortnite?

Fortnite to obecnie najpopularniejsza gra online. Za grę odpowiada firma Epic Games. Jest ona całkowicie darmowa, ale nafaszerowana mikropłatnościami - żeby mieć lepszy wygląd czy wyposażenie trzeba płacić.  Aby grać wystarczy mieć komputer, konsolę lub smartfon z dostępem do sieci.

W Fortnite dostępne są cztery główne tryby gry, dzięki którym każdy gracz znajdzie coś dla siebie. Są to: Battle Royale, Królewska Impreza, tryb kreatywny i Ratowanie Świata.

Tryb Battle Royal to pojedynek między graczami, których na raz może grać do 100 osób. Pojedynek może odbywać się między dwoma drużynami, ale także w wersji solo, czyli każdy na każdego.

Królewska Impreza jest trybem dostępnym w Battle Royale. Nie jest to miejsce do walki, lecz eksperymentalna, rozwijająca się przestrzeń, która skupia się na luźnej, bezstresowej zabawie. Wśród dostępnych atrakcji znajdziecie powietrzne tory przeszkód, wyścigi łodzi, seanse filmowe, a nawet koncerty topowych wykonawców na żywo.

W trybie kreatywnym można zarządzać własną wyspą. W Ratowaniu Świata przemierza się ogromny świat pełen obiektów do zniszczenia, odpierając atak potworów wspólnie z innymi graczami.

Czytaj też:

KJ


Lubię to! Skomentuj3 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości