Jaś Kapela będzie walczył na gali MMA z byłym dziennikarzem TVP

Ziemowit "Piast" Kossakowski będzie walczyć z Jasiem Kapelą
Ziemowit "Piast" Kossakowski będzie walczyć z Jasiem Kapelą
Ziemowit Kossakowski będzie walczyć z Jasiem Kapelą na gali MMA VIP organizowanej przez Marcina Najmana. Do walki ma dojść we wrześniu lub październiku.

Popularnością w Polsce cieszą się walki tzw. freak fightów, czyli osób, które nie mają doświadczenia w sportach walki. Na galach MMA występują już nie tylko sportowcy, ale także celebryci czy youtuberzy. Na MMA VIP organizowanej przez Marcina Najmana mają zmierzyć się publicyści polityczni Ziemowit Kossakowski i  Jaś Kapela. Walka odbędzie się już we wrześniu bądź październiku tego roku.

Czytaj też:

Ziemowit "Piast" Kossakowski będzie walczyć z Jasiem Kapelą

"Będzie to pierwsza w historii polityczna walka MMA w oktagonie. Ostro poleje się krew. Prawica vs lewica. Prawdziwa wojna na pięści. Bez miękkiej gry. Szykuj się na 3 rundy i nie zaćpaj się tylko" - napisał na Ziemowit Kossakowski na Twitterze.Ziemowit „Piast" Kossakowski to dziennikarz i youtuber, który w przeszłości startował z listy PiS-u w wyborach samorządowych. Ma za sobą także współpracę z TVP Info. - Dla pieniędzy. Podczas tej gali będzie sporo interesujących walk, ale tylko ta jedna, nasza, będzie miała wyraźny kontekst polityczno – publicystyczny. Myślę, że zapowiada się znakomita walka - odpowiedział zapytany przez wirtualnemedia.pl, dlaczego przyjął propozycję.

 - Robię to dla pieniędzy - zdradził Kossakowski, natomiast Kapela podsycił atmosferę. - Po 30 sekundach będziesz leżał na glebie, a po minucie będę zjadał resztki Twojego styranego serducha - napisał na Twitterze.

Jaś Kapela: Po 30 sekundach będziesz leżał na glebie

Udział w pojedynku weźmie także poeta i lewicowy publicysta Jaś Kapela, który jest związany z Wydawnictwem Krytyka Polityczna. "Ziemowit Piast Kossakowski bardzo chce zostać pobity przez poetę, a ja oczywiście chętnie pomogę, gdyż kocham pomagać, a potrzebującymi nie odmawiam wsparcia" - napisał Kapela w mediach społecznościowych.

 W odpowiedzi pod jednym z tweetów Kossakowskiego zapowiedział, że nie będzie potrzebować trzech rund, a 30 sekund, żeby go pokonać. "Trzy rundy lol. Po 30 sekundach będziesz leżał na glebie, a po minucie będę zjadał resztki Twojego styranego serducha. Tak, jestem weganinem, ale dla Ciebie zrobię wyjątek" - napisał.


KJ

Czytaj dalej:


Lubię to! Skomentuj22 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Sport