Kuba Wojewódzki otworzył restaurację w Gdyni

Nowy biznes Wojewódzkiego. Fot.: Facebook/Kuba Wojewódzki - Jednoosobowa subkultura
Nowy biznes Wojewódzkiego. Fot.: Facebook/Kuba Wojewódzki - Jednoosobowa subkultura
Niewinni Czarodzieje TrzyZero - tak nazywa się restauracja, którą gwiazda telewizji TVN, Kuba Wojewódzki otworzył w Trójmieście. W biznesie pomaga mu Dawid Kwidziński.

Otwarcie restauracji miało miejsce w minioną sobotę o godz. 17:30. Lokal znajduje się na Placu Grunwaldzkim w budynku Gdyńskiego Centrum Filmowego i Gdyńskiej Szkoły Filmowej. Nazwa Niewinni Czarodzieje TrzyZero nawiązuje do tytułu filmu legendarnego polskiego reżysera Andrzeja Wajdy z 1960 roku.


Tłumy u Wojewódzkiego w pierwszych dniach

Lokal Wojewódzkiego i trójmiejskiego restauratora - Dawida Kwidzińskiego - miał przeżywać prawdziwe oblężenie w pierwszych dwóch dnia funkcjonowania, czyli w ostatni weekend. Lokal ma charakter restauracyjno-klubowy. W dzień klienci mają do wyboru kilka pozycji w menu, m.in. chrupiącą golonkę, krewetki z chilli czy tatar wołowy. Ceny wahają się od 20 do nawet prawie 50 zł. Oprócz jedzenia, restauracja oferuje także różnego rodzaju alkohole, wymyślne drinki i wina, w tym za niecałe 100 zł za butelkę. Wieczorem gości nowego miejsca w centrum Gdyni zabawiał DJ.


image
Restauracja posiada również całkiem spory ogródek. Fot.: Instagram/Niewinni Czarodzieje TrzyZero


Czytaj także:


Kontrowersje wokół Wojewódzkiego. Gwiazda TVN piratem drogowym?

Kuba Wojewódzki ostatnio mknął po drodze swoim czerwonym Ferrari z prędkością 250 km/h. Prezenter chwalił się tym na swoim profilu na Instagramie. Sprawą zainteresowała się Polska Policja. - Wszczęto czynności sprawdzające w związku z możliwością popełniania przestępstwa. 250 km/h na drodze to nie zabawa, to zaproszenie do tragedii - poinformowała Komenda Stołeczna Policji w Warszawie.

- To był żart z tymi 250 km/h. To mem, który sam stworzyłem - tłumaczył się podczas swojego programu na antenie telewizji TVN Wojewódzki.


DS


Polecamy:


Lubię to! Skomentuj29 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości