Koniec małżeństwa. Wojciechowska i Kossakowski komentują swoje rozstanie

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski potwierdzili, że nie są już razem, fot. Instagram
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski potwierdzili, że nie są już razem, fot. Instagram
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski oficjalnie potwierdzili, że nie są już razem. Pierwsza przerwała milczenie dziennikarka, potem oświadczenie opublikował podróżnik.

Wojciechowska: Smutek nie mija, to trudny czas dla mnie

- Jak wiecie, bardzo rzadko wypowiadam się na temat mojego życia osobistego, ale w związku z ostatnimi doniesieniami medialnymi i licznymi spekulacjami, chciałabym, żebyście usłyszeli kilka słów bezpośrednio ode mnie - napisała Wojciechowska na Instagramie. - Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa. Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo odpowiedzialność, zobowiązanie i dane słowo są i zawsze będą dla mnie wartościami nadrzędnymi - dodała. 

Zaznaczyła, decyzja o ślubie została przez nią dokładnie przemyślana i traktowała ją bardzo poważnie. Rozstanie odczuła boleśnie także córka Martyny Wojciechowskiej - Marysia, która polubiła nowego partnera matki. - Minęło wiele miesięcy, jednak smutek nie mija. Zapewne możecie sobie wyobrazić, co czuję i jak trudny jest to czas dla mnie i dla Marysi. Proszę więc wszystkich o uszanowanie naszego spokoju. Jeśli chcielibyście nas jakoś wesprzeć, to zachowajcie życzliwą ciszę - poprosiła Martyna Wojciechowska. 

Polecamy:

Kossakowski: Żyjmy najlepiej, jak potrafimy i pozwólmy robić to innym

Odnosząc się do wypowiedzi eksżony, oświadczenie opublikował nazajutrz Przemysław Kossakowski. - Nie chcę uciekać od odpowiedzialności, chciałbym tylko napisać, że ocenianie, znając czyjeś życie jedynie przez pryzmat medialnej ekspozycji, to ocenianie na podstawie wyjątkowości niemającej wiele wspólnego z prawdziwym życiem - napisał na Instagramie.

- Ważne i bolesne decyzje nie są podejmowane z dnia na dzień. To zawsze trudny i skomplikowany proces. Nie zawsze go widzimy, a czasami pochłonięci własną wizją świata, widzieć nie chcemy. Żyjmy zatem najlepiej, jak potrafimy i pozwólmy robić to innym - dodał Przemysław Kossakowski.

Wojciechowska i Kossakowski - koniec małżeństwa

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski zaczęli spotykać się trzy lata temu - w 2018 roku. Jesienią 2020 roku wzięli ślub. Para była bardzo pozytywnie odbierana przez fanów obojga podróżników, stąd informacja o rozstaniu jest tak gorąco komentowana. 

Przeczytaj: Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski - dopiero co brali ślub, a już się rozstali

Dla Wojciechowskiej było to pierwsze małżeństwo. Z ojcem swojej córki nie miała ślubu. Kossakowski był już raz żonaty. Rozwiódł się ok. 10 lat temu i nie zdradza, kim była jego pierwsza żona. Wiadomo, że mieszkał z nią w okolicach Łodzi. 

ja

Czytaj także:

Lubię to! Skomentuj77 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości