Tragiczna śmierć wokalistki popularnego brytyjskiego zespołu. Miała niespełna 40 lat

Sarah Harding. fot. instagram
Sarah Harding. fot. instagram
Zmarła Sarah Harding, wokalistka popularnego brytyjskiego zespołu Girls Aloud. Przegrała walkę z rakiem piersi. Smutną informację przekazała mama piosenkarki.

Sarah Harding nie żyje

Informację o śmierci Sarah Harding zamieszczono na jej profilu na Instagramie.

"Ze złamanym sercem dziś przekazuję wieści, że moja piękna córka Sarah odeszła. Wielu z was wiedziało o walce Sarah z rakiem i o tym, że ze wszystkich sił walczyła od diagnozy do swojego ostatniego dnia" - czytamy we wpisie Mari, matki 39-letniej wokalistki.

"Odeszła spokojnie dziś rano. Chciałam bardzo podziękować wszystkim za wsparcie, które jej dawaliście przez ostatni rok. Dało jej to wielką siłę, że była kochana. Wiem, że chciałaby zostać zapamiętana nie z walki z tą okropną chorobą - była jasno świecącą gwiazdą i mam nadzieję, że tak właśnie będzie pamiętana" - stwierdziła mama wokalistki.

Sarah Harding  chorowała na raka piersi. Zdiagnozowano go na przełomie sierpnia i września 2020 r., ale choroba zdążyła już rozejść się po całym organizmie. Piosenkarka opublikowała wówczas zdjęcie ze szpitalnego łóżka, a później relacjonowała, jak przebiega jej walka z chorobą. 

Lekarze nie dawali jej jednak szans na pokonanie choroby.

Girls Aloud

Grupa Girls Aloud to girlsband, który powstał w 2002 roku w trakcie reality show "Popstars: The Rivals". W jej sklad wchodziły: Cheryl Cole, Nadine Coyle, Sarah Harding, Nicola Roberts i Kimberley Walsh.

Grupa wydała pięć albumów, które okazały się być bestsellerami w Wielkiej Brytanii. Jednak ich popularność nie wykroczyła poza Wyspy Brytyjskie.

Panie nagrały m.in. cover piosenki The Pretenders "I'll stand by you":


KJ

Czytaj też:


Lubię to! Skomentuj6 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura