Krystyna Pawłowicz pokazała zdjęcia, jak poci się na siłowni

fot. Twitter/Krystyna Pawłowicz
fot. Twitter/Krystyna Pawłowicz
Krystyna Pawłowicz zwykle zaskakuje internautów słownymi polemikami, tym razem pokazała, jak... ćwiczy na siłowni.

Pawłowicz na siłowni

Pawłowicz pokazała cztery fotografie, na których biega na bieżni i podnosi ciężary. Uwagę przykuwa strój sędzi. Oprócz legginsów i sportowej koszulki ma apaszkę w panterkę i klapki. 

Jedna z internautek zarzuciła Pawłowicz ustawkę: "Kto podnosi ciężary w apaszce i biega po bieżni w laczkach bez palców?" - zapytała. 

"Z ciężarami,co widać po moim uśmiechu, bawię się. Ale na rowerkach i lekko pod kątem ustawionej bieżni - to poważnie. Po bieżni nie biegłam, ale wolno po coraz większej stromiźnie szłam. Spociłam się nieźle - odpowiedziała sędzia TK.

Jak zaznaczyła, "ćwiczenia odpowiednie do mojego wieku, nie ma co szarżować. Sprint był w młodości". 

"Potem zrobię kaloryfer"

Zdjęcia profesor udostępnił szef Salon24 Sławomir Jastrzębowski, miłośnik kulturystyki. Pawłowicz odpisała mu, że będzie "robić kaloryfer"


"Pani Profesor, Pani to chyba faktycznie do tej wojny się szykuje" - zagaił inny internauta. "Ktoś będzie musiał tę broń i pocztę wojenną nosić…" - odpowiedziała Pawłowicz.

Na uwagę o klapkach, odpisała, że to "markowe, Spółdzielni Tekstylnej „Pojezierze”… Len".

"Żeby świecić, trzeba spalać"

Ktoś wrzucił słynne zdjęcie, jak Pawłowicz w ławach poselskich zajadała się sałatką. "Nie zazdrość. Tomek zapewne żyje powietrzem i potem się dziwi,że traktowany jest jak powietrze" - zripostowała, cytując na koniec maksymę S. J. Leca: Żeby świecić, trzeba spalać. 

Natomiast na pytanie: "Pani Profesor, czy jest szansa na walkę w oktagonie w formule MMA?", odpowiedziała krótko: Jest. 

Pod wpisem wywiązała się też dyskusja już bez udziału byłej poseł. 

Szacun czy kompromitacja?

"Proszę pani,nie jest pani celebrytką, proszę nie publikować wypowiedzi i zdjęć, które panią kompromitują. Jest pani Sędzia TK, a nie gwiazda TV, to zobowiązuje do daleko idącej powściągliwości i zachowania zgodnego z etyką sędziego. Jeżeli pani czuje się samotna, to proszę wziąć kota - oburzył się jeden z twitterowiczów. 

"Co w tym złego, że na tych zdjęciach widać piękną kobietę z poczuciem humoru?? Wszystko jest w normie" - odpowiedziała mu internautka.

Wiele osób wyrażało też podziw dla Krystyny Pawłowicz. "Jest pani dla mnie inspiracją" - pisały zwłaszcza kobiety.

ja

Czytaj także:

Lubię to! Skomentuj78 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Sport