Gwiazda odchodzi z serialu "BrzydUla". Odejście owiane tajemnicą

Instagram/brzydula.tvn
Instagram/brzydula.tvn
W serialu "BrzydUla" nie zobaczymy już postaci Pauliny Febo granej przez Maję Hirsch. Jej odejście skomentowała aktorka odgrywająca główną rolę - Julia Kamińska.

W nowych odcinkach "BrzydUli 2" nie zobaczymy już Mai Hirsch. Powody jej odejścia wciąż nie są znane, cała sprawa owiana jest tajemnicą. Odejście Mai Hirsch skomentowała Julia Kamińska, tytułowa "BrzydUla".

"BrzydUla" bez Mai Hirsch

Po dziesięciu latach "BrzydUla" wróciła na ekrany. Trzeci sezon zakończył się pod koniec maja ubiegłego roku, a nowe odcinki pojawiły się po wakacjach.

Maja Hirsch grała w "BrzydUli" od samego początku. Aktorka jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie utrzymuje bliski kontakt z fanami. Widzowie serialu szybko zauważyli brak Pauliny Febo, w postać której wcielała się aktorka, dlatego zapytali ją, co się stało.


Jesienią ubiegłego roku Maja Hirsch zdecydowała się odpowiedzieć fanom. Zdradziła wówczas, że jej przedstawiciele byli w trakcie negocjacji ze stacją, jednak strony najwyraźniej nie doszły do porozumienia.

"Ponieważ otrzymuję mnóstwo pytań na temat tego, czy pojawi się ponownie postać Pauliny Febo w dalszych odcinkach serialu "BrzydUla" - odpowiadam. Ostatnia rozmowa z moim agentem na temat dalszego mojego udziału odbyła się dwa miesiące temu..." - pisała aktorka i wyjaśniła, że nie wie, jakie losy czekają jej postać.

"Od tamtej pory nikt się do niego nie odezwał - czekam więc cierpliwie na decyzję, czy postać zostanie uśmiercona czy rozmowy będą wznowione. Istnieje jeszcze inne rozwiązanie. Być może zastąpi mnie inna aktorka... Nie znam odpowiedzi, co będzie" - napisała fanom.


Julia Kamińska komentuje

Sprawę skomentowała odtwórczyni tytułowej postaci "BrzydUli" Julia Kamińska w rozmowie z serwisem Jastrząb Post. Aktorka potwierdziła, że Mai Hirsch w nowych odcinkach nie zobaczymy. Zwierzyła się również, że brakuje jej koleżanki na planie.

- Maja nie pracuje z nami teraz, miała inne wyzwania i brakuje jej na planie, nie ukrywam - powiedziała Julia Kamińska.

Maja Hirsch została zapytana przez dziennikarza "Faktu" również o to, czy Paulina zniknęła z produkcji na jej prośbę. Aktorka jednak zaprzeczyła.

WP

Czytaj dalej:

Lubię to! Skomentuj8 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura