Już wiadomo, kto jest kogutem w show TVN "Mask Singer". Sam się przyznał

Krzysztof Skórzyński wystąpił w show TVN przebrany za koguta. Fot. Instagram/Krzysztof Skórzyński
Krzysztof Skórzyński wystąpił w show TVN przebrany za koguta. Fot. Instagram/Krzysztof Skórzyński
Krzysztof Skórzyński po wycieku maili z szefem KPRM Michałem Dworczykiem przestał relacjonować wydarzenia polityczne w "Faktach". Obecnie występuje w show "Mask Singer" w roli... koguta.

Kto kryje się pod maską? To pytanie zadawało sobie wielu widzów programu rozrywkowego TVN, w którym osoby w przebraniu poruszają się po scenie i śpiewają hity. Od marca emitowana jest polska wersja programu "Mask Singer", w którym celebryci - dziennikarze czy politycy - śpiewają pod ukryciem masek. Czwórka detektywów jurorów zadaje uczestnikom pytania, dzięki którym mogą podjąć próbę odgadnięcia, kto kryje się za przebraniem. Kuba Wojewódzki, Joanna Trzepiecińska, Julia Kamińska i Kacper Ruciński wraz z publicznością wybierają najlepszy występ. Wszystkich zaskoczyło niedawne wykonanie hitu Justina Timberlake'a. 

Długo nie było wiadomo, kto wciela się w rolę koguta w "Mask Singer". Na podstawie źródła w TVN, wirtualnemedia.pl podawały informację, że chodzi o Krzysztofa Skórzyńskiego - wieloletniego dziennikarza politycznego stacji, który dopiero co relacjonował skoki. Sam reporter długo milczał na ten temat. Dziś wszystko się wydało. 

"Po tygodniach rozszyfrowywania tropów, łączenia faktów i szukania informacji zakamuflowanych we wskazówkach, czas odkryć wszystkie karty! Pora na finałową demaskację! Kto ukrył się w wielobarwnym kostiumie "Koguta"? Krzysztof Skórzyński, wieloletni dziennikarz i reporter stacji TVN, uwiódł detektywów swoim głosem i ekspresją. Spodziewaliście się go ujrzeć w programie?" - czytamy na oficjalnej stronie "Mask Singer". 

Na Instagramie wieści potwierdził sam Skórzyński. - Wreszcie koniec udawania i ściemniania, gdy padało pytanie: „czy to ty jesteś kogutem?". Mask Singer, czyli najbardziej zakręcony program jaki widziała telewizja, był przygodą życia! Gdyby nie kostium za którym się ukrywałem, nigdy nie odważyłbym się rywalizować z takimi zawodowcami - od pierwszego odcinka aż do finału - napisał dziennikarz. 

 

Zobacz: 

Czeczko pochowany na Białorusi. Wstrząsające obrazki z pogrzebu zdrajcy

Młoda Rosjanka chciała walczyć za Putina. Znalazła śmierć w Mariupolu

Eurodeputowany PiS: Nastąpi wielka zmiana w Unii, bardzo osłabnie pozycja Niemiec


GW

Lubię to! Skomentuj13 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura