Blog
"Uśmiech wędruje daleko"
maia14
69 obserwujących 1214 notek 1031875 odsłon
maia14, 25 kwietnia 2018 r.

"... Sekretarki"...

1352 29 0 A A A

Dziś jest "Dzień Sekretarki". Można to też przenieść na... asystentki, które w ostatnim czasie mocno wysypało.., a niektórzy szefowie mają takie, które są im totalnie oddane oraz skłonne nawet łamać dla nich prawo.

Przykładem może tu być choćby - Marszałek senior w naszym Parlamencie - Kornel Morawiecki, ojciec premiera Mateusza... Ten człowiek taki "czar" roztacza, że jedna z posłanek - w Sejmie - za niego nawet... zagłosowała, gdy on się oddalił /złośliwcy twierdzili, że na siku/. I nic to, że to wbrew prawu. Ta parka tłumaczyła, że nie wiedziała... i nie widziała w tym nic niewłaściwego.

A ostatnio inna oddana..., ale asystentka społeczna - też - Kornela Morawieckiego, parafowała w imieniu niepełnosprawnych i ich rodzin porozumienie z rządem... Mateusza Morawieckiego. A, że wcześniej nie protestowała, to przecież szczegół. Najważniejsze, że panowie Morawieccy są zadowoleni i nie przejmują się przedmiotowym potraktowaniem protestujących w Sejmie.

Swoją drogą, co to za para rodowa. Syn z "kijem" w plecach, a ojciec jak wąż, który jakby ledwo dychał, ale okazuje się, że wciąż się "wije"...

Opublikowano: 25.04.2018 15:15.
Autor: maia14
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

"Uśmiech wędruje daleko" image

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @Zbylut9 - Bez znaczenia...
  • No i okazało się, że z prezesa jest "mały" cwaniaczek, który robi też przy kasie. Inni -...
  • @Kuba Rozpruwacz - Tak, jedna wielka żenada.

Tematy w dziale Polityka