73 obserwujących
1286 notek
1089k odsłon
471 odsłon

"Spider-Man: Daleko od domu", a złudzenia...

Wykop Skomentuj15

Film "Spider-Man: Daleko od domu", to obraz wyreżyserowany przez Jona Wattsa /scen. Chrisa McKenny i Erika Sommersa/. Ot "niekończąca się historia".

I tak, najpierw Meksyk..., potem wspominki wcześniejszych bohaterów, dla których śpiewa Whitney... Są też: Wenecja, Londyn, Praga...

A tym dobrym bohaterem jest tu Spider-Man, jeszcze uczący się chłopiec, Peter Parker /grany przez Toma Hollanda/. Zły, to Misterio /Jake Gyllenhaal/, żądny władzy "prezes", karmiący publiczność złudzeniami, urojeniami itd.

Warto też wspomnieć o Nicku Fury'm /Samuel L. Jackson - wciąż bardzo aktywny/, o Happy Hoganie /Jon Favreau/ oraz o ciotce Spider-Mana, Mary Parker /Marisa Tomei - operacje plastyczne coś jej dodały do twarzy, trudno.../.

Skaczą, fruwają, gierki prowadzą itd. i nawet przez chwilę - muzycznie -  towarzyszą im Zeppelini...

Film "Spider-Man: Daleko od domu", to nic odkrywczego, ale da się to oglądać, a chwilami ma się ochotę... uśmiechnąć. Natomiast w - chyba - najpoważniejszej scenie wygłaszana jest prawda, że ludzie często dają sobą manipulować oraz wierzą w złudzenia, gdy tylko znajdzie się dosyć sprawny krętacz.

Wykop Skomentuj15
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Kultura