mannet mannet
150
BLOG

Ruch telefoniczny w gabinecie prezesa PiS ... - zagadka

mannet mannet PiS Obserwuj temat Obserwuj notkę 0

Zagadka

Inspiracja: Reparacje związane z IIWŚ "to suma bardzo poważna - ponad 6 bilionów 200 miliardów złotych". „Bardzo poważną część stanowi odszkodowanie za śmierć przeszło 5 milionów 200 tysięcy polskich obywateli”, „bardzo poważna część tej grupy, to obywatele polscy narodowości żydowskiej albo Polacy pochodzenia żydowskiego”, "jeżeli by państwo Izrael było zainteresowane jakimś udziałem w tym przedsięwzięciu, udziałem oczywiście z odpowiednimi skutkami finansowymi w dalszym etapie, to my jesteśmy na tego rodzaju działania, tego rodzaju rozmowy" - Jarosław Kaczyński

*

Wirtualne zdarzenie telefoniczne u prezesa PiS:

- Panie prezesie dzwoni do pana Manfred Weber.

- W jakiej sprawie?

- Powiedział, że chciałby porozmawiać w sprawie reparacji związanych z IIWŚ i o scenariuszu "Alija Polin w idei Narodu Start-upów".

- To powiedz, że...

- Ale panie prezesie jest też telefon na drugiej linii.

- Kto dzwoni?

- Jonny Daniels.

- W jakiej sprawie?

- Powiedział, że chciałby porozmawiać w sprawie reparacji związanych z IIWŚ i o scenariuszu "Alija Polin w idei Narodu Start-upów".

*

Zagadka:

Z kim najpierw porozmawiałby Jarosław Kaczyński?

*

ps.

"Alija Polin w idei Narodu Start-upów" - szkic makiety przedsięwzięcia budowlanego, w tym ułożeniu to wieloletni scenariusz budowy infrastruktury i obiektów wraz z wyposażeniem innowacyjnej profuturo nowej osady (start-upów), dzielnicy/miasta w Izraelu "Zielone Elizjum" na 500 tys. mieszkańców ("W kwietniu 1941 w obrębie murów „dzielnicy zamkniętej” mieszkało ok. 450 tys. osób") wraz z przeniesieniem Muzeum POLIN do jego centrum, ulokowanej na terenie udostępnionym pod budowę przez rząd Izraela i realizowanej przez polskie firmy w ramach kontraktów rządu RP poprzez polski funduszu rozwoju eksportu, utworzony z inicjatywy reparacji i powyższej inspiracji oraz w idei transferu zrównoważonej wartości mienia nowej osady w powiązaniu do S.447/JUST.


mannet
O mnie mannet

Blog: "Ułożenia" - sztuka to fizyka bez matematyki. * W przyrodzie są tylko dźwięki i więcej nie ma w naturze muzyki. Talent nie pochodzi z tej Ziemi. * Monter ułożeń niemożliwych [ komentarze ].

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka