Polityka, Wybory
To będzie w idei wojna Trzaskowskiego
Przesłanka: "Wojna między Rosją a Ukrainą, to wojna Bidena, nie moja wojna" - Donald Trump
Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski, gdy zostanie wybrany Prezydentem Polski, to również zostanie Najwyższym Zwierzchnikiem Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej.
"Wojna między Rosją a Ukrainą, to wojna Bidena, nie moja wojna" - napisał Donald Trump w mediach społecznościowych. Co w relacji do Polski oznaczać będzie tym samym, że to będzie w idei wojna Trzaskowskiego. Media połączą kropki w idei od Trzaskowskiego, przez Tuska, do Bidena. Ponieważ z odległości transatlantyckiej to "Demokraci". Skojarzenia, inspiracje, interpretacje, idea, internet. Wybrany kontekst. Tomasz Szatkowski, ambasador przy NATO prezydenta Andrzeja Dudy odwołany. Misja prezydenta dobiega końca. Wizja "fort Trump" przeminęła.
Od "fort Trump do fort Turów"
Zatem czy idea "fort Turów" w rzeczywistości za pomocą technologii i techniki bezzałogowych nośników obrony narodowej (rakiety, drony, satelity) może przyczynić się fizycznie do ochrony wschodniej i północnej granicy Polski?
W tym scenariuszu dekady lat od Parlamentu premier ma pieniądze i wmuruje kamień węgielny, minister przemysłu zlikwiduje, minister obrony narodowej zbuduje, a prezydent Trzaskowski przetnie wstęgę.
*




*
Zatem w tym ułożeniu scenariusz schodzi do poziomu w domenie pytania dotyczącego koncepcji czy idea "fort Turów" w rzeczywistości za pomocą technologii i techniki bezzałogowych nośników obrony narodowej (rakiety, drony, satelity) może przyczynić się fizycznie do ochrony wschodniej i północnej granicy Polski?
Lustro:
- badania naukowe idei "fort Turów" w ułożeniu scenariusza "zielona obrona narodowa"
- koncepcja transformacji energetycznej w związku z odjęciem mocy i energii po el. Turów
- koncepcja "fort Turów" bezzałogowych nośników obrony narodowej (rakiety, drony, satelity)
Blog: "Ułożenia" - sztuka to fizyka bez matematyki. * W przyrodzie są tylko dźwięki i więcej nie ma w naturze muzyki. Talent nie pochodzi z tej Ziemi. * Monter ułożeń niemożliwych [ komentarze ].
Nowości od blogera
Inne tematy w dziale Polityka