Blog
Zmiana stron
Hoyt
Hoyt Qui vivra verra ...czas pokaż
3 obserwujących 42 notki 55583 odsłony
Hoyt, 26 listopada 2016 r.

Dlaczego tak zwani "prawicowi" Blogerzy z upodobaniem krytykują PiS?

Uprawnionym byłoby  powiedzieć - Kelnerzy nie chcą już Dobrej Zmiany. Trudno jest już znaleźć kogokolwiek związanego  z obozem  Prawa i Sprawiedliwości oraz Kancelarią Prezydenta komu "nasi" prawicowi Blogerzy nie dołożyli. A to czytamy, że PiSowi spada, PiS się rozpada, traci poparcie, kupuje głosy, przegra, że Prezydent poszedł nie w to miejsce, że zawinił Magierowski, Kędryna nie ma rozumu i głupią ma brodę, że Morawiecki rozwala Polskę jak  raper "Popek", że Sellin prowadzi złą politykę historyczną, że Macierewicz to rusofil, ruski agent, wywoła wojnę, że Kaczyński wyprowadzi Polskę z Europy, że nie rozumie, co robi złego minister edukacji, że gra ekshumacjami zaszkodzi PiSowi, że niestety przejęli telewizje "nasi"..że..że...

Oczywiście "konserwatywni" prawicowi Blogerzy, próbują udowodnić te swoje zwykle wydumane tezy, ale zazwyczaj nie mają one  potwierdzenia w rzeczywistości. Tematem dyżurnym {zastępczym), przewijającym się w przynajmniej co piątej notce, są sprawy poświęcone  Kościołowi.

Najgorsze jest w tym to, że ich własna "teologia", często odbiega od nauki Kościoła Katolickiego o którym piszą, popełniając kardynalne błędy. Wynikają one głównie z lenistwa, gdyż nie sięgąją do źródeł, opracowań teologicznych, co spowodowane jest realnym brakiem zainteresowania z ich strony dotkryną wiary.

Można odnieść wrażenie,że receptą na wszystkie bolączki w naszym Kraju  byłoby zatrudnienie i obdsadzenie na stanowiskach, co najmniej ministerialnych tych wszystkich "prawicowych" Blogerów. A już w najgorszym wypadku powołanie ich na "ekspertów" telewizyjno -radiowych. A więc zastąpienie nimi tych wszystkich "nieudaczników", których  "obsadziło " Prawo i Sprawiedliwość = Pan Jarosław Kaczyński.

Nikt niestety w PiSie nie słucha ich żczliwych głosów i przez to PiS musi przegrać.

Jak piszą, powinniśmy zmienić "naszą" prasę. Karnowski, Gociek, Sakiewicz, to właśnie przez nich PiS zapłaci  porażką. Oby odeszli. Zastąpic ich powinni....domyślacie się kto? Tak, ci prawdziwi Nasi, a wtedy będzie szafa grała, komoda tańczyła jak mówi  kultowa postać serialu " Chłopaki do wzięcia" Pani Aniela.

No, ewentualnie niech wrócą lepiej poprzednicy, bo w sumie oni, są/byli lepsi niż "nasi", no nasi.Czyż nie byli lepsi?

 

Opublikowano: 26.11.2016 20:45.
Autor: Hoyt
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Ci, którzy sądzą, iż wszystkim rządzi Los, nie myliliby się, gdyby się nie upierali przy tym mniemaniu.

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • A w mojej mieścinie wisi obwieszczenie pod Sądem "zapal świeczkę o 21". Kurcze, mają pecha,...
  • Pozdrawiam serdecznie :)
  • "Zjednoczeni w bólu przywódcy zachodnioeuropejskich krajów ..." Do dziś pozostali...

Tematy w dziale