29 obserwujących
299 notek
411k odsłon
  104   0

ANALIZA POWYBORCZA (21.10.18 - KOMENTARZ)

Analiza przedwyborcza sprawdziła się co do joty - tylko nieco udało się poprawić naszą pozycję w samorządach. Ale to dlatego, że gorzej niż było, już być nie może. Po prostu, możliwy jest ruch już tylko w dobrą stronę. Ważniejsze jest coś innego - potwierdziły się wszystkie konkretne wnioski diagnozy sformułowane w przeddzień ciszy wyborczej [link]. Rzeczywiście czeka nas bardzo trudna "praca, pokora i służba".

Na początek najistotniejsze przesłanki przedwyborczej diagnozy:

  1. Władza totalitarnej opozycji osiągnęła poziom skrajnej degeneracji wytwarzając sieć lokalnych oligarchii kleptokracji, w których miejscowe samorządowe sitwy i mafie mają trudne do pokonania "aktywa materialne i polityczne" - co jest pierwszym do rozwiązania problemem na drodze do pozytywnej reformy państwa polskiego. "Zamiast demokracji jest kleptokracja".
  2. Samorządowa kampania wyborcza ujawniła do końca kim jest i czym się posługuje totalitarna opozycja. Mianowicie, totalitarna opozycja jest samodzielnym wrogiem wewnętrznym, zdolnym do wykorzystania wszystkich dostępnych i możliwych do wykorzystania narzędzi przeciwko Polsce, Polakom i naszym narodowym interesom, przeciwko polskiej suwerenności, przeciwko polskiej Niepodległości, gotowym do sojuszu z wszelkim wrogiem zewnętrznym, wrogiem polskiej racji stanu, wrogiem suwerenności Państwa polskiego.
  3. Głównym celem i jedyną strategią polskiego wroga wewnętrznego jest pośredni i bezpośredni udział w ekonomicznej eksploatacji, grabieży oraz niszczeniu aktywów polskiej gospodarki. Grabież i destrukcja siły i potencjału ekonomicznego Polski. Mówiąc wcale nie złośliwie, konsorcjum totalitarnej opozycji nie ujawnia swojego programu politycznego, ponieważ on jest skrajnie antypolski.
  4. Antypolski wróg wewnętrzny nie jest żadną opozycją, ale jest nieuczciwą i skrajnie zdemoralizowaną totalitarną formacją, która nie cofnie się przed żadnymi środkami w swojej walce o władzę oraz przede wszystkim o utrzymanie możliwości zbrodniczej grabieży, eksploatacji i destrukcji wszelkich polskich aktywów i zasobów. Totalitarna opozycja nie cofnie się przed żadnym oszustwem, kłamstwem, przed żadną zbrodnią, łajdactwem ani żadną prowokacją ani żadną wojną w walce przeciwko polskiej racji stanu oraz przeciwko polskiemu Państwu. Totalitarna opozycja nie cofnie się przed zawarciem antypolskich sojuszy z każdym wrogiem zewnętrznym, efektywnie działając przeciwko polskiej racji stanu i wbrew nawet najoczywistszym polskim interesom.
  5. Wystarczy spojrzeć do jakich czynów totalitarna opozycja zdolna była, gdy władzę sprawowała, wystarczy dostrzec, że w walce politycznej ta pseudo opozycja nie waha się i sprawnie posługuje najwredniejszymi narzędziami walki politycznej.

Wszystkie wskazane wyżej wnioski mogą być precyzyjnie udowodnione konkretnymi faktami branymi wprost z działalności polskiego wroga wewnętrznego, eufemistycznie określanego fałszywym mianem opozycji. Do tych wcześniej sformułowanych diagnoz dodałbym następujące, już powyborcze komentarze:

  • Czarna propaganda polskiego wroga wewnętrznego, prymitywny antypisizm, budowany na bezczelnych oszustwach politycznych, wsparty sojuszem z pseudoliberalną zagranicą nadal są skuteczne. Tego zjawiska absolutnie nie można lekceważyć. To są odwieczne i sprawdzone hitlerowskie i stalinowskie metody. Obrzucanie łajnem. W ostatnich godzinach przed ciszą wyborczą pojawiły się wyraźnie przedwyborcze interwencje z zagranicy, które mogły poważnie zachwiać polskimi nastrojami wyborczymi. Mam tu na myśli długaśny tekst Anne Applebaum a jeszcze bardziej prowokację TSUE, która wystrzeliła jak z korkowca na parę godzin przed wyborami. Są to konkretne przykłady.
  • Paleta trywialnych politycznych oszustw jest krótka i wulgarnie uporczywa: Polexit, praworządność, trójpodział władzy, dyktatura, łamanie Konstytucji, kłamstwo smoleńskie i wszystko na nie. Pierwsze polityczne wypowiedzi po wyborach mówią jasno - Grzegorz Schetyna wprost ze sztabu jeszcze wyborczego, jako główny cel Koalicji Obywatelskiej definiuje anty-PiS. Jerzy Meysztowicz z wyborczego studia telewizji poblicznej popisuje się bardzo agresywną filipiką anty-PiS. Jakiś wódz SLD wyklucza możliwość koalicji z PiS ze względu na łamanie Konstytucji. To jest charakterystyczna i typowa dla komunizmu agresja nienawiści uniemożliwiajacej jakakolwiek rzeczową rozmowę. To są tylko preteksty, fałsze i prowokacje uzasadniające nakręcanie spirali irracjonalnej wrogości.
  • Wniosek końcowy jest jeden - mamy niecały rok, by zniszczyć wrogiego najeźdźcę na polskiej ziemii. Ale droga wiedzie nie przez eksterminację! Absolutnie nie!
  • Musimy przekonać naszych Rodaków, musimy przekonywać nasze międzynarodowe środowisko, że nasz wróg rzeczywiście jest wrogiem. Jest naszym oraz ich wrogiem. Jest złoczyńcą działającym w złej wierze. Wróg musi być złapany na goracym uczynku, musimy umieć udowodnić fakty ich zbrodni.

Musimy pamiętać, że kłamcy i oszuści maja łatwe zadanie, oni nie muszą niczego uzasadniać ani udowadniać. Oni po prostu łżą. Są złodziejami, którzy kradną, są skorumpowani, naprawdę demolowali i okradali naszą gospodarkę i mają zamiar robić to dalej. Nie mają sumienia i maja gdzieś nasze polskie interesy.

A więc: WARUNKI WSPARCIA

Pierwszym warunkiem, potrzebnym do zapewnienia sukcesu w triadzie wyborczej jest totalne polityczne obezwładnienie partii antypolskiej w jej międzynarodowym środowisku, jeśli mamy ustawić sprzyjające Polsce warunki w zarówno przestrzeni międzynarodowej jak i wewnętrznej. Zakładam, że nie muszę konkretnie wskazywać narzędzi, które muszą być niezawodnymi młotami eliminującymi ultra totalitarną partię antypolską. Pisałem o tym kiedyś ("OSTATNIE OSTRZEŻENIE" [link]). Czeka ich infamia*). Nawet żaden kot nie będzie chciał wysikać się do ich kuwety.

Im bardziej pętla zaciska się, im prawda bliższa, tym bardziej agresywna i nienawistna jest propaganda komunistycznego kłamstwa. Weźmy taki przykład. Dlaczego tak wielu z nich tak bardzo czuje wielki "STRACH PRZED SMOLEŃSKIEM"? 

Lubię to! Skomentuj1 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka