14 obserwujących
857 notek
320k odsłon
85 odsłon

Zastanawiam się rodacy;

Wykop Skomentuj3

dlaczego część posłów "Porozumienia" ze swoim szefem Jarosławem Gowinem za wszelką cenę nie chce dopuścić do reelekcji obecnego Prezydenta RP Andrzeja Dudy?!
A co gorsza, oni to robią kosztem rozbicia: większości Sejmu, Rządu RP reprezentowanego przez Zjednoczoną Prawicę pod batutą PiS, swoich niektórych posłów i senatorów, którzy chcą pozostać w koalicji z PiS!
Jak myślicie?, to zazdrość tak zżera J. Gowina, zawiść, nienawiść?, czy przekupstwo przez wrogów Polski?!
Nie wierzę w to, by Jarosław Gowin z częścią swoich posłów robił zadymę w Sejmie i Rządzie RP, bez protektorów, którzy im obiecali zapewne; coś, za coś.
Jak wiecie lub nie, to car Rosji Wł. Putin chce w porozumieniu z A. Merkel, i E. Macron w Europie zbudować silny TRIUMWIRAT gospodarczy, co jest równoznaczne z hegemonią trzech mocarstw złożonych z Francji, Niemiec, i Rosji, czyli: Paryż - Berlin - Moskwa, i od Atlantyku po Władywostok, a reszta państw UE i FSRR - mają pełnić, rolę "PIĘTASZKA"!
Taki pomysł miał kiedyś były prezydent Francji Jacques Chirac, ale coś mu nie wyszło.
A teraz ten pomysł Chiraca próbuje zrealizować Władymir Putin car Rosji - więc, ta zadyma Jarosława Gowina w Polsce i totalnej opozycji, jest na rękę: Wł. Putinowi, A. Merkel, i E. Macron.
Słaba; gospodarczo i militarnie - rozdarta społecznie i podzielona dzisiaj Polska, to Polska, która będzie wśród takich mocarstw Europy, tylko "PIĘTASZKIEM" niegodnym kopnięcia go w dupę!
A kto rodacy rujnuje dzisiaj Polskę pod potrzeby wrogów Polski?, ano sami Polacy – wichrzyciele i zdrajcy interesów Polski i Polonii!
Tak słaba, rozdarta, i podzielona Polska była przed Najazdem Szwedzkim, Rozbiorami, po II W.Ś., jak i w latach 1989/2015 - więc, mówię wam tu rodacy po raz wtóry;
opanujcie się Polki i Polacy, bo cenę jaką teraz wszyscy przez waszą głupotę zapłacimy, będzie nie do ogarnięcia przez największe umysły z ekonomii i bankowości!
A wasze potomstwo - przeklnie was na wieki i dobrze zrobi, bo na PIEKŁO zasługujecie, i tylko na PIEKŁO, ponieważ podnosicie ciągle swoje łapy na własną MATKĘ, która was; wykarmiła, ubierała, wychowała, wykształciła, dała pracę, a wy tak się POLSCE odpłacacie?, hańbiąc Polskę i rujnując ją zdradą na rzecz wrogów Polski?!

Wykop Skomentuj3
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale