15 obserwujących
984 notki
353k odsłony
  1294   1

Jak takie matoły mogły być w Polsce MON

- oto jest proste pytanie do was rodacy!

Jego niskość, były Minister Obrony Narodowej w rządzie D. Tuska i Ewy Kopacz T. Siemoniak błysną wiedzą, o polskiej armii w latach 1990-ch.
T. Siemoniak rzekł przed kamerami do mikrofonu, że "armia polska" w latach 90-ch, liczyła 400 tys żołnierzy – błąd!
Hmm; stan ewidencyjny WP w latach 90-ch, to 340 000 żołnierzy, w tym; generałów 142-ch, oficerów 54 200, chorążych 29 058, podoficerów 24 600 i żołnierzy Zasadniczej Służby Wojskowej 206 000 tys.!
I co antypolskie nie-rządy z Układu Okrągłego Stołu z WP zrobiły?, PO-komuchy z liberałami PO/PSL?, ano zafundowali Polsce i Polakom rozbrojoną armię i zmniejszoną do garstki straceńców, tj; 96 tys zubożonych i rozbrojonych ludzi, w tym cywilna obsługa!
I dzisiaj taki były MON Tomasz Siemoniak występuje przed kamerami i pieprzy do Polaków od rzeczy - bezczelnie kłamie!
Ten burak/kłamca, nawet się nie orientował w liczebności polskiego wojska, jego strukturze i specjalizacjach poszczególnych; dywizjonów, pułków, batalionów, itd., tj; jednostek bojowych!
I takiej ofermie z PełO, powierzono WP, które on nadal rozwalał i rozbrajał po wandalu MON Bohdanie Klichu – szok!
Nazwa dywizji – "armią" - to z mojej strony duża przesada, bo tą jakoby "armią polską": Klicha, Siemoniaka i Tuska w latach 2007 - 2015, można było bronić - jako tako - województwa mazowieckiego i żadnego innego!
Tacy notoryczni kłamcy z PełO, puszczają swoich wyborców w przysłowiowe "maliny" - robiąc z nich jednocześnie bezmózgich kretynów.
Wyborcy PełO i führera D. Tuska nawet, nie zdawali sobie sprawy, że jakby krwawy watażka Rosji Wł. Putin uderzył na Polskę w latach 2007 - 2015, to Polska dzisiaj, by była tak zrujnowaną, jak nieszczęsna Ukraina, a Polki gwałcone i rodzące Polsce - nowych, antypolskich bękartów z rodowodem; barbarzyńca/bolszewik!
Apeluję do wyborców PełO pod batutą führera D. Tuska (nasłanego na Polskę przez rząd niemiecki – prawdopodobnie, w porozumieniu z krwawym watażką Rosji Wł. Putinem, by führer PO/KO ze swoją hołotą z Polski zrobił poligon dla wojsk rosyjskich i niemieckich) - opamiętajcie się, nim z Polski pomożecie zrobić: PełO, Niemcom i Rosji ruinę; materialną, finansową, gospodarczą i społeczną.
Powiadam wam bezkrytyczne matoły; opamiętajcie się i w końcu zacznijcie myśleć za siebie i wybierać tych do władzy w Polsce, którzy Polskę obecnie tworzą/budują: Wielką i Bezpieczną z Polakami/patriotami, by Polska była suwerenną Polską, a Polacy decydowali o swoim rozwoju i swojej Wielkości w Europie i na świecie, by Polska była naszą dumą, a nie landem niemieckim i naszym wstydem przed całym demokratycznym światem - pojęli?!

Lubię to! Skomentuj3 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale