14 obserwujących
857 notek
320k odsłon
998 odsłon

Radzę rodzicom z Warszawy, Łodzi, i innych miast Polski,

Wykop Skomentuj18

w których rządzą zdegenerowani prezydenci i burmistrze z koalicji PO-KO i SLD, by walczyli o swoje dzieci przed bolszewicką indoktrynacją, jaką ci zboczeńcy im fundują w przedszkolach, szkołach, i na uczelniach!

Polska lewaczka współpracująca z PO-KO jest odzwierciedleniem bolszewickiej zboczonej kobiety, jaką była, m.in.: Aleksandra Kołłontaj (feministka, nienasycona nimfomanka, członek frakcji mienszewików, później partii bolszewickiej).
W.I. Lenin w czasie rewolucji (1918) zrobił ją komisarzem do spraw społecznych.
Swoją pracę rozpoczęła od walki z BOGIEM i niszczenia prawosławia przez przejmowanie cerkwi na szpitale dla bolszewików, na domy dziecka, magazyny, itd.
Zajmując cerkwie wywołała oburzenie społeczne i straciła u W.I. Lenina zaufanie więc, wyleciała sprzed jego nosa!
Krótko po stracie funkcji komisarza d/s społecznych; Aleksandra Kołłontaj zorganizowała Zjazd Kobiet (1918), na którym pouczała swoją płeć, że małżeństwo, dzieci, religia, to stereotyp i zacofanie.
Kobieta bolszewicka musi być kobietą; wolną i niezależną - radziła im Aleksandra …
A jak przydarzy wam się poczęcie, to kobieta bolszewicka winna dziecko usunąć, by jej nie przeszkadzało w robieniu kariery - chyba karierę bolszewickiej dziwki, bo jak Aleksandra wyobrażała sobie chłopkę czy pracownicę fizyczną robiąca w ówczesnej Rosji karierę?!
Takie bolszewickie feministki, jak m.in.: Aleksandra Kołłontaj, starały się stworzyć bolszewicką kobietę bez zasad moralnych, zahamowań, wyuzdanych, i przesiąkniętych marksistowskim komunizmem.
Człowieka od dziecka pozbawionego, swoich korzeni, swojej rodziny, powiązań etnicznych, itd., który nie będzie się opierał; na rodzinie, wierze w BOGA, religii, tradycji, obyczajach, lecz na opinii tych, którzy go stworzyli na swój obraz i podobieństwo, i teraz nim manipulują!
Zdaniem lewactwa i liberałów z pomocą psychologii behawioralnej dzieci już od przedszkoli winny być poddane "praniu mózgu" przez odpowiednio przygotowanych lewackich, liberalnych; wychowawców przedszkoli, nauczycieli szkół podstawowych i ponadgimnazjalnych, wykładowców uczelnianych.
A w wieku dorosłym, manipulowani przez; lewackie i liberalne partie polityczne, reklamy, propagandę sukcesu głoszoną w mediach ściekowego nurtu – czyli, przez demonów na usługach szatana.
Teraz te polskie lewackie feministki, lesbijki, homo-nie-wiadomo z pomocą głupków/liberałów dorównujących im skrzywionym umysłem i pozbawieni zasad moralnych, chcą zrobić z polskich dzieci samych siebie, tj; zboczeńców takich, jakimi są oni sami, tj; obrazem nędzy i rozpaczy!
Mam jednak nadzieję, że rodzice nie pozwolą swoich dzieci unieszczęśliwić oddając ich w łapy zboczeńcom, którzy ich poddadzą indoktrynacji, dzięki której oderwą dzieci od wpływu ich własnych rodziców i zdrowego moralnie otoczenia!
Dodam tylko, że po wszystkich rewolucjach seksualnych w Europie i USA; setki młodych dziewczyn i kobiet popełniało samobójstwa z powodu; porzucenia, odrzucenia, a w najlepszym razie popadały w różnego typu; nerwice, depresje, fobie paranoidalne ..!
Chroń BOŻE nasze wnuki i dzieci, nim ich skażą liberałów i lewaków - "śmieci"!

Wykop Skomentuj18
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo