Blog
dawniej kaczazupa
Michał Jaworski
Michał Jaworski Dinozaur gorszego sortu
34 obserwujących 377 notek 387173 odsłony
Michał Jaworski, 17 lipca 2017 r.

Kaczyński ma gdzieś obywateli ginących na dziurawych drogach

WOLI ZLIKWIDOWAĆ SĄD NAJWYŻSZY.

Troska o los obywateli zmotoryzowanych i pieszych oraz cyklistów leżała u podłoża wprowadzenia opłaty paliwowej. Gdyby oplata weszła w życie, już w te wakacje udając się na wypoczynek jeździlibyście po bezpiecznych drogach lokalnych, moglibyście bezpiecznie kontaktować się z naturą w czasie spacerów i przejażdżek rowerowych.

A tu nic z tego - Kaczyńskiemu podpadła jego koleżanka ze studiów - pewnie za to, że została profesorem prawa - więc postanowił przeprowadzić reformę Sądu Najwyższego - mówiąc wprost - odesłać ją w stan spoczynku.

Ziobrze to jest na rękę, bo jako prokurator generalny będzie w końcu mógł skutecznie oskarżyć zabójców swojego ojca a jako faktyczny zwierzchnik sędziów, również ich skazać.

Może też być odwrotnie - faktycznym inicjatorem ustawy jest Ziobro z powodów już wymienionych a Kaczyński mu uległ bo Ziobro ma nad nim władzę. Władza oczywiście bierze się ze Smoleńska, bo Ziobro może przestać nakazywać prokuratorom kolejnych bezsensownych czynności mających za cel jedynie oddalenie godziny prawdy - że w Smoleńsku było "albo tak", przy czym "tak" w języku miesięcznic zawsze znaczyło zamach, a ostatnie "tak albo tak" znaczy, że Kaczyńskiego czasem nachodzą czarne myśli, co będzie, kiedy sprawy same wymkną się spod kontroli albo  Ziobro lub Macierewicz zażądają za dużo.

Jakby na to nie patrzeć - od dobrej zmiany dostaliśmy przed wakacjami 25 gr +  do każdego litra paliwa, Gersdorf też dostała.

Opublikowano: 17.07.2017 21:12. Ostatnia aktualizacja: 17.07.2017 21:36.
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Bardzo były fizyk teoretyk, do 1982 pracownik naukowy. Autor referatu na I Konferencji Smoleńskiej. Dzisiaj sam zdziwiony, skąd w tym temacie i miejscu się znalazł. Archiwalne notki: http://mjaworski50.blogspot.com/ Odznaczony Krzyżem Wolności i Solidarności ale też podejrzany o przynależność do niedorżniętej watahy współpracowników gestapo.

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Rafał Broda "215 publikacji na filadelfijskiej liście" oczywiście budzi szacunek ale gdyby Pan...
  • Julian Arden "stopień profesorski musi być obwarowany odbyciem stażu w instytucji naukowej za...
  • Friant "Nigdy nie stanąłeś do dyskusji ze specjalistami" - jeżeli kolega bloger pisząc...

Tematy w dziale