Blog
dawniej kaczazupa
Michał Jaworski
Michał Jaworski Dinozaur gorszego sortu
40 obserwujących 515 notek 511414 odsłon
Michał Jaworski, 4 sierpnia 2017 r.

Czy Duda wie, co w PiSie piszczy

Podobno jest jakiś nowy konflikt pomiędzy konstytucyjnym zwierzchnikiem sił zbrojnych a ministrem obrony, Konflikt ma być o to, czy generał współpracujący kiedyś z Lechem Kaczyńskim jest wiarygodniejszy od pomocnika aptekarskiego.

SKORPION I ŻABA
Smoleńsk to temat, którym Kaczyński, pytając Macierewicza do czego jego podkomisja doszła, może go pogrążyć, bo nie doszła do niczego poza stanem, w którym jej kłamstwa są coraz bardziej nieudolne a zachowania żenujące. Ale na razie Kaczyński rozumie, że z Macierewiczem utonie więc stara się jakoś dopłynąć do brzegu kadencji.

TEN TRZECI
Ziobro ma w garści wszystkie smoleńskie atuty. W PiS nie podskoczy mu ani Kaczyński ani Macierewicz.

PREZYDENT, CZYLI KTO?
Duda przyhamował zapędy Ziobry. Tym stworzył  okazję do zadania sobie pytania dlaczego on, bliski współpracownik Lecha Kaczyńskiego, sprawując ten sam urząd nie jest godzien ułamka szacunku, jakim własne środowisko darzyło jego byłego  pryncypała .Odpowiedź jest prosta - Macierewicz z Ziobrą walczą o schedę po Kaczyńskim - tylko czy stać na nią Dudę?

Opublikowano: 04.08.2017 10:13. Ostatnia aktualizacja: 04.08.2017 10:19.
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Bardzo były fizyk teoretyk, do 1982 pracownik naukowy. Autor referatu na I Konferencji Smoleńskiej. Dzisiaj sam zdziwiony, skąd w tym temacie i miejscu się znalazł. Archiwalne notki: http://mjaworski50.blogspot.com/ Odznaczony Krzyżem Wolności i Solidarności ale też podejrzany o przynależność do niedorżniętej watahy współpracowników gestapo.

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @AE911truth.org  Zwyczajnie - dalej kochać sasiadkę ...
  • Jaki znowu Ben? Wina jest Tuska.
  • @AE911truth.org  Umarta nie będzie się opierać twiom...

Tematy w dziale