13 obserwujących
2350 notek
679k odsłon
73 odsłony

Jak włączyć Polskę w struktury UE.

Wykop Skomentuj1

Celem UE moim zdaniem, w aktualnym rozdaniu jest likwidacja państw narodowych za pomocą użycia narzędzia- samorządów czyli decentralizacji, czyli rozbicia dzielnicowego. Na czoło wysuwają się prekursorzy samorządowi, Wolne Miasto Gdańsk i Śląsk Górny.

Jest jednak problem z przyśpieszeniem, KE nie jest jeszcze gotowa, aby podjąć się roli rządu europejskiego. Na razie jeszcze pozostaje na poziomie prostowania ogórków i likwidacji łyżeczek do kawy, plastykowych oczywiście. Lobby szklane. Integracja gospodarcza dominuje, zrozumiałe kasa i siła robocza.

Na wchłoniecie Polski za wcześnie?

No bo jak, do Francji się nie da, za daleko i Macron za młody. Do Niemiec no nie Polacy nie pozwolą, no i za dużo landów stworzonych, kanclerz nie podoła, ma swoje lata. 

Wiec jak, pozbawić rząd polski władzy praktycznie? Można spróbować na wstępie euro. NBP się zlikwiduje, pozostanie namiastka suwerenności. Jeszcze ten Kościół nacjonalistyczny? Pomalutku, wygramy wybory czyli KE, powoła się komisję rządową i tych biskupów się usunie. Polacy pomału się odwrócą jest doświadczenie z Francuzami. Imigrantów się przyjmie zrobią swoje i te nauki w szkołach masturbacji zmienią młodych, będą mieli zajęcie w wolnym czasie od pracy dla koncernów.

Cholera tylko te wybory, wygrać. Jakoś obrona konstytucji i kasty sędziowskiej małe przyniosła rezultaty. No i ten Biedroń...

Wykop Skomentuj1
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka