Rzeczpospolita
link do powieści Pas Kuipera http://naszeblogi.pl/46711-powiesc-pas-kuipera
89 obserwujących
2381 notek
2217k odsłon
  30   0

Kiedy media rozpoczną niszczenie Mariusza Kamińskiego.

Afera hazardowo podsłuchowa wyniosła na szczyty popularności szefa CBA  Mariusza Kamińskiego . Dotąd sprawując swoja funkcje unikał rozgłosu, był w cieniu. I takim by zapewne pozostał, gdyby jego dymisja odbyła się  po cichu. Kamiński na jakiejś małej konferencji  prasowej zaprotestowałby przeciw temu i na tym by się skończyło. Zastawiając udaną pułapkę na Tuska , której efektem było niezamierzone zapewne  powołanie komisji śledczej Kamiński stanął  w świetle reflektorów. Niestety dzięki ordynacji proporcjonalnej to media kreują polityków. Różnego rodzaju gwiazdy popkultury politycznej. Niesiołowscy , Palikoty , Klopotki. Ten ostatni wyraził nawet pogląd ,że politycy są małpami w cyrku mediów. Zapewne miał na myśli różnego rodzaju popolityków ,  głównych aktorów różnego rodzaju telewizyjnych „kabaretów politycznych”
Kamiński raczej nie pozwoliłby zrobić z siebie popolityka mającego „parcie na ekran” i  łaszącego się do redaktorów mających władzę zaprosić ich do programu.  Dlatego wybicie się na wysoka rozpoznawalność  byłego szefa CBA i potencjalną twarz PiS u w czasie nadchodzących wyborów jest nie na rękę mediom , które musza dokonać sztuki nie lada. Zmusić do odejścia Tuska bez niszczenia pozycji Platformy. Kamiński jest uczciwym i propaństwowym i lojalnym w stosunku do Polski urzędnikiem i politykiem . Kto wie jaki wynik osiągnąłby PiS, gdyby ogłosił ,że jest on PiS owskim kandydatem na premiera .  A zasada genialnego strateg chińskiego Sun Tzu mówi ,że w kraju przeciwnika należy wspierać i pomagać w karierze skorumpowanych łajdaków , a zwalczać i nie dopuszczać do objęcia władzy w państwie  uczciwych i mądrych.
Mając na uwadze mądrości  Chińczyka należy się spodziewać zdecydowanych    i zdyscyplinowanych działań przeciw Mariuszowi Kamińskiemu.
 
Linki do wypowiedzi Michalkiewicza,Juszczenko,Tuska ,Sikorskiego ,Putina , Rokity,Brzezinskiego, Krasnodebskiego, Dudka, Staniszkis, Kaczynskiego
Linki do wypowiedzi Michalkiwicza, Rokity, Staniszkis,Macierewicza , Skwiecinskiego, Tuska, Króla,Bugaja,Śpiewaka, Krasnodebskiego,Kaczyńskiego,Przystawy,Sadowskiego„Obóz Modrenizacji Polski i Obóz Konserwacji Ustroju”  
Lubię to! Skomentuj7 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale