76 obserwujących
742 notki
627k odsłon
651 odsłon

Śmieją się z Kościoła

Wykop Skomentuj42

Niewiarygodne. Tytuł jest całkiem świeży i z życia wzięty. Pisany na poważnie, ale nie podpisany nazwiskiem czy nawet pseudonimem. Anonimowy. Czyli pisany spod kołdry. Znaczy tak, jak po katolicku współżyją Polacy. Nie tylko pod kołdrą.

Wspóżyć cieleśnie Polacy mogą legalnie od 15 roku życia. Państwo i Kościoł zezwalają. Ujmując rzecz jeszcze precyzyjniej, polskie prawo zezwala, a Kościół tego prawa nie dyskutuje. Dura lex, led lex. Według Kościoła nieletni mogą robić laskę a nawet nie tylko, co swoim autorytetem zaświadcza pani Terlikowska, doświadczona małżonka redaktora Terlikowskiego, który notabene też Kościołowi nie zarzecza. Aczkolwiek wydaje się on mieć odmienne od niej zdanie w kwestii, by absolutnie każdy kontakt kończący się w kobiecie był propagowany przez KK. Co to ma wspólnego z tym, że młodzi ludzie śmieją się z Kościoła?

Nie wiem kiedy dokładnie polskie dzieci zaczynają swoje współżycie z religią, ale wiem, że prawo dopuszcza taki kontakt dziecka z księdzem już w wieku 3 lat. Kontakt de facto oralny, czyli polegający na ustnym przekazywaniu przez księdza religii. Kapłan podaje, dziecko otwiera buzię, często ze zdumienia co słyszy. To akurat nie jest w żadnym wypadku śmieszne. I to w obydwu aspektach. Gwarantuje taki oralny kontakt małoletniego z funkcjonariuszami - często entuzjastami ich czaru i niewinności - Konkordat, oraz art. 53 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej.

Na mocy ustawy z 1991 r. i rozporządzenia z 1992 r. dla dzieci w wieku 3 - 4 lat jednorazowo 15 minut, dla wieku 5 - 6 lat 30 minut kontaktu. Państwo Elbanowscy nie zgłaszają zastrzeżeń do objęcia trzylatków edukacją. Takie obciążenie jest ok.

Wszystko to sprawia, że młodzi ludzie w wieku 15 lat są już gruntownie oralnie uświadomieni. Zarówno przez Kościół, własnych rodziców jak i przez nauki państwa Terlikowskich, czyli prorodzinne media społecznościowe, które do nich mówią i trafiają. Młodzi Polacy są uświadomieni społecznie, politycznie, historycznie, religijnie, jak i obyczajowo. Wiedzą zatem, że służebny, pokorny i nieomylny polski Kościół rzymskokatolicki jest powszechny, jedyny i święty.

Czy w świetle tylko powyższych świadect polska młodzież powinna się śmiać z Kościoła? 

 

oralny

1. związany z ustnym przekazywaniem informacji;
2. sex oralny - zachowanie seksualne polegające na pieszczeniu ciała partnerki lub partnera, a w szczególności narządów płciowych oraz innych stref erogennych, z użyciem języka i ust

Wykop Skomentuj42
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale