Blog
Religia jako choroba społeczna
nerwica eklezjogenna
77 obserwujących 742 notki 625428 odsłon
nerwica eklezjogenna, 10 stycznia 2017 r.

Konfident pisowski

A bardziej elegancko, to pisowski anonim, który postanowił zawiadomić św. Facebooka, że Nerwica Eklezjogenna to nie imię i nazwisko. Nie przyszedł na blog i nie poinformował, że mu się nie podoba mój sposób korzystania z Facebooka, tylko poleciał starym partyzanckim patentem: Szanowny panie gistapo, pod tym parszywem nickiem, którego nawet klawiatur moja niegodna, ukrywa się ktoś inny niż się podpisuje... Ma imię, nadane przez tych co to go spłodzili, ma pesel, nadany przez tych którym ma być posłuszny, i ma poglądy, co to my ich nie lubimy. No i ma wyznanie, które to od tysiąca lat już tępimy. Wolnomyślicielstwo. 

Czyli doniósł regularny pisowski patriota. Zza drzewka w tył głowy, tak jak mu ten jego Pan Bóg przykazał. Za słaby w uszach, żeby prostować moje poglądy w miejscu, w którym mamy równe szanse, natomiast na tyle silny, żeby słać donosy. No ale taki to podwórkowy asortyment, jak mawia obecny administrator Polski, na swoim podwórku bawiący się tylko z bratem.

Nie wątpię, że w intencji obrony tego asortymentu próbować przyznać się do kablowania mógłby teraz jakiś "legalny" użytkownik Facebooka, ale to musztarda po obiedzie. Do tego zepsuta. Żebym mu uwierzył, musiałby mnie przekonać, że jest za tym, żeby na SALON24 nie było ŻADNEJ możliwości pisania anonimowo, czyli przedstawić na to dowód.

I tutaj jest w pułapce, bo gdy tylko przyzna się do czyszczenia Facebooka z nicków, to przyzna się do wyczyszczenia z tego plugastwa całego SALON24. Ze wskazaniem na swoich ideowych kolegów.

Przyzna się do bycia chudym i w dupie (w tym swoim nazwisku) i w uszach. Jakże więc ja, jako ANONIMOWY NICK miałbym być taki jak on i mieć w ogóle odwagę kiedykolwiek napisać, że mu w konfidenctwie w jakikolwiek sposób pomagam? 


Komentować oczywiście ku uciesze i chwale konfidenta już nie mogę, ograniczę się zatem tylko do usuwania spamu. Chociaż nie wykluczam, że na wybrane komentarze zareaguję tutaj:


Pierwsza enuncjacja ideowa już jest. Witamy pana Sliwę, czekamy na kolegów.

A tak przy okazji, to Wy se, Sliwa, w intencji donosicielstwa gęby kozacką krwią nie wycierajcie.


Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

Ostatnie notki

Ostatnie komentarze

  • @Autor Kruchciano narodowe tubylctwo na potęgę poleca notki swoich gwiazd na Facebooku. Są...
  • @NIHILSCIRE "czwarty najważniejszy człowiek Europy"...
  • @JULKA PALMER ...I wszystko przykryte patriotyczno- pierdzącym ględzeniem... Do kiboli i...

Tematy w dziale