58 obserwujących
1402 notki
1399k odsłon
  145   0

Przeciw B.Szydło głosowali komuniści, liberałowie od kul, zwolennicy legalizacji pedofilii


"przeciw kandydaturze Szydło głosowali przedstawiciele frakcji socjalistów, liberałów, Zieloni oraz lewicowa grupa GUE"

Socjaliści - kierowani przez Siergieja Staniszewa byłego obywatela Związku Sowieckiego i Federacji Rosyjskiej, byłego premiera Bułgarii z ramienia partii postkomunistycznej, a przy tym syna szefa wydziału zagranicznego Bułgarskiej Partii Komunistycznej (BPK), oskarżanego ale nie osądzonego za kradzież pieniędzy BPK. Do tej frakcji należy Biedroń namawiający do głosowania przeciw polskiej kandydatce.

Liberałowie - gdzie dominującą siłą są liberałowie francuscy co tydzień odstrzeliwujący liberalnie oczy demonstrantom.

Zieloni - z dominującą rolą partii niemieckich zielonych mającą "powiązania z niemiecką grupą lobbingową znaną jako Federalne Stowarzyszenie Gejów, Transeksualistów i Pederastów, które prowadziło kampanię na rzecz uchylenia wszystkich przepisów dotyczących przestępstw seksualnych, w tym przeciwko seksowi z dziećmi".

"lewicowa grupa GUE" to w rzeczywistości frakcja komunistyczna, zrzeszającą partie socjalistyczne i komunistyczne, operujące na terenie Europy - w tym komunistyczne z Czech i Moraw, Niemiec, Portugalii - jej szefową w poprzedniej kadencji była tłumaczka języka rosyjskiego Gabriele Zimmer działaczka partii komunistycznej w NRD. To ta partia kierowała komisją, którą teraz, zgodnie z porozumieniem, objąć miała Polska. T. Händel - komunista z die Linke partei, dotyczasowy szef tej komisji jest jednocześnie wiceszefem niemieckiej fundacji im. Róży Luksemburg (działaczki bolszewickiej, przeciwniczki powstania niepodległej Polski).

Lubię to! Skomentuj1 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale