16 obserwujących
616 notek
549k odsłon
428 odsłon

Rosyjski publicysta, inż. konstruktor lotniczy: raport MAK sprzeczny z fizyką.

Wykop Skomentuj3

....wystarczy uważnie przeczytać raport MAK- pisze Mark  Sołonin

I.

Wielokrotnie zaprzecza sobie, zaprzecza zdrowemu rozsądkowi i elementarnym prawom fizyki, każda osoba z wykształceniem technicznym nie może nie dostrzec absurdalności jego wniosków.


II.

Jakie dane w raporcie MAK pozwalają mówić o eksplozji?

- Wiele. Najważniejszy jest stan wraku samolotu i ciał ofiar.

Samolot obrócił się w pył. W raporcie komisji Macierewicza jest powiedziane: znaleziono około dziesięciu tysięcy fragmentów samolotów - od małych do dużych, ale mniej więcej tyle samo nie znaleziono, ponieważ były rozproszone na ogromnym obszarze. Raport zawiera zdjęcia fragmentów poszycia kadłuba skręconych aż o 450 stopni, czyli więcej niż pełny obrót

III.

na półtorej godziny przed przybyciem tablicy z prezydentem na lotnisku pojawia się ochrona i to jest bardzo poprawne. Z jakiegoś powodu strzeże tyle nie miejsca, w którym prezydent obcego mocarstwa opuszcza samolot, ale gdzie jego samolot rozbije się za półtorej godziny.

IV.

    Ludzie nie zginęli dlatego, że samolot znalazł się 12 metrów nad lasem. W najlepszym przypadku mówimy o przypadkowej koincydencji dwóch grup zdarzeń: tych, które doprowadziły samolot do punktu poza glisadą oraz tych, które zamieniły samolot i ludzi na fragmenty. W najgorszym przypadku jest to operacja przykrywająca przestępstwo. Możliwe są obie opcje.


streszczenie   artykułu:
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2020-08-12/rosyjski-publicysta-o-smolensku-zamysl-takiej-zbrodni-nie-mogl-byc-prosty/?ref=slider

i  oryginał

https://novayagazeta.ru/articles/2020/08/11/86618-kakoe-to-sobytie-potryaslo-samoletWykop Skomentuj3
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka