quwerty quwerty
210
BLOG

Ściema "kopalni " kryptowalut - czyli Pole Cudów.

quwerty quwerty Kryptowaluta Obserwuj temat Obserwuj notkę 6

  Pinokio skoczył z radości i ruszył pędem w kierunku miasteczka. Nie przebiegł jednak nawet jednego kilometra, a spotkał na swojej drodze dziwną parę: kulawego Lisa i ślepego Kota, którzy zawołali go po imieniu i grzecznie się z nim przywitali. Dowiedziawszy się, że pajacyk zmierza do swojego tatusia z kieszenią pełną złotych monet, zaczęli wprost nalegać, by Pinokio ruszył za nimi i pomnożył swój majątek.

- To proste! - mówił Lis z uprzejmym wyrazem pyska - Musisz dostać się z nami na Pole Cudów, którego cudowność polega na tym, że cokolwiek zasadzi się w ziemi, wyrasta toto na potężne drzewo i zasypuje cię owocami - identycznymi jak te, które zasadziłeś!

Jeśli swoje pieniądze zakopiesz na Polu Cudów, wystarczy jedna doba, by cieszyć się tysiącami monet!

https://basn.pl/bajki/pinokio/


Twórcy  ściemy typu kryptowaluta  odwrócili sytuację:

- pieniędzy  się nie zakopuje tylko rzekomo  wykopuje :)))


 Oczywiście żadnego wykopywania nie ma - to taka sztuczka prestidigitatorska -

- coś tam mruga, buczy  i  w ciężkim znoju walutę  się niby wykopuje.


Komputery  coś robią , ale nie to - one tylko rejestrują stan , czy dokonują  transakcji- jak ktoś się nabierze.


- Metodą Lema łatwo  udowodnić, że kopalnia  kryptowaluty  jest fikcją:

załóżmy że komputer o wydajności  1    wydobywa  dziennie   1 jednostkę  waluty;

 ale przecież w technologii komputerowej postęp  jest  szybki a często ..skokowy ;

oto  skonstruowany zostaje  mega turbo szybki komputer  o wydajności 1000 !!

to co ? - nakopie tej waluty  , że aż  światłowody  będą puchły ? :))


- Polecam też bajkę  Szaty króla

Baśń opowiada o pewnym mającym słabość do strojów władcy, którego próżność, a ponadto próżność jego dworzan wykorzystują dwaj tkacze-oszuści. Przybywając do stolicy owego kraju, ludzie ci rozpowiadają, iż potrafią utkać niezwykły materiał niedostępny dla oczu głupców i niezdolnych do sprawowania swojego urzędu. Gdy wiadomość trafia do uszu głowy państwa, ten szybko składa u nich zamówienie.

Rzekomi tkacze pozorują pracę, nie tkając w rzeczywistości nic,

a wysłani do nich dworscy urzędnicy, nie chcąc dać się ośmieszyć i stracić stanowisk, udają, iż widzą cudowny materiał oraz przystają na opowieści oszustów. To samo zrobią wszyscy dworzanie. W rezultacie monarcha, mając być ubrany w niezwykłe szaty, których rzekomego nałożenia dopilnowują sami ci oszuści, pokazuje się swoim poddanym bez strojów. Mieszkańcy stolicy jednak, również nie widząc nic, wolą się do tego nie przyznawać, aż nagle o tym fakcie głośno mówi niewinne dziecko, dwór jednak nie zwraca na to uwagi


https://pl.wikipedia.org/wiki/Nowe_szaty_kr%C3%B3la


quwerty
O mnie quwerty

Od maja 2010 wskazuję na sprzeczność narracji MAK z elementarnymi faktami,śladami oraz prawami fizyki. "Jeszcze nigdy tak niewielu nie stanęło przeciw tak Wielu by bronić prawdy dotyczącej tragicznego zdarzenia lotniczego." "Jeszcze nigdy tak nie skompromitowało się środowisko techników, ekspertów, naukowców milcząc gdy do narzucania kłamliwej narracji łamie się elementarne prawa fizyki i ignoruje wiedzę."

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Gospodarka