2 obserwujących
184 notki
79k odsłon
  206   0

Czy Einstein się pomylił?

1. Pamiętacie odpowiedź Alberta Einsteina na pytanie, jak będzie wyglądała trzecia wojna światowa? Wtedy powszechnie  rozumiano, jak niszcząca jest siła bomby jądrowej. Dlatego przekonująca była wizja, że po totalnym jądrowo-wodorowym naparzaniu, tych kilku ocalałych ludzi będzie się co najwyżej mogło pobić na kamienie i kije. Pamiętajmy jednak, że to były jeszcze czasy sprzed wiekopomnych rozważań historiozoficznych premierzyny Kopacz Ewy o użyciu kamieni do pokonywania dinozaurów.

2. Otóż uważam, że w miejsce wysoce energetycznych wybuchów termojądrowych wystarczą naszej biednej, tak doświadczonej     w ciągu ostatnich 300 lat przez los, Ojczyźnie   skurcze bezpłodnych macic w połączeniu z lockdownem, aby od początku 2021 roku pożegnać się z niepodległością Państwa na rzecz Szkopów i przedsiębiorczością jego Obywateli na rzecz MOPS-ów a po kapitulacji policji (to chyba już się stało) władzę będzie miał ten, kto będzie posiadał cięższą pałę a może to będzie matriarchat zgodnie z postulatami poślicy Scheuring-Wielgus a rebours o walce z dyktaturą kobiet...

3. Jeżeli nasz szanowny Rząd wprowadzi te swoje durne ograniczenia, to większość firm zbankrutuje i żadne pseudowsparcie tego nie powstrzyma. Normalnego faceta brzydzi pisanie o jakąś pomoc i pamięta  wstyd z marca i kwietnia tego roku, natomiast walkę   z chorobą należy ograniczyć do tych, którzy chcą się izolować.

4. W przyszłości powinniśmy stosować wymóg dla ludzi pchających się do władzy, aby prowadzili  sami własną firmę (nawet jednoosobową) przynajmniej przez rok.

5. Ciekawym, jak ostatecznie będzie wyglądała dynamika samobójstw za rok 2020..

6. Nigdy nie fascynowałem się filmami  o zombi, jednak propaganda proszczepionkowa daje możliwość, aby stworzyć vaccine, która kryje w sobie zaprogramowany efekt zombie po na przykład pięciu latach od jej podania. Trudne do wyobrażenia? Bynajmniej! A elephantiasis/słoniowacizna? Ponoć to głównie efekt obecności nicienia ale i zwykła opryszczka może spowodować efekt z filmu Davida Lyncha "Człowiek słoń"

Lubię to! Skomentuj3 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka