Po tym, jak Andrzej Duda wygrał z Bronisławem Komorowskim, wiele miało się zmienić. Zmieniło się tyle, że mamy normalną głowę naszego państwa, ale ten drugi wciąż bryluje w mediach i uchodzi za autorytet. Do tego dochodzi fakt, że 1 września uprawomocnił sie wyrok w Aferze Marszałkowej, który wprost mówi, że były Prezydent RP powinnien mieć częste spotkania z prokuratorem. I dzisiaj o tym w trzeciej części rozmowy z Wojciechem Sumlińskim. Wysłuchacie o tym, jak działały organy ścigania za czasów PO i o tym, że z jakiegos powodu media "Dobrej Zmiany" nie chcą mówić o wyniku tej afery i jej potencjalnych następstwach. Autor "Z Woli Nadziei" jak zwykle obnaża system, który nazywamy III RP. Zapraszam do oglądania. Naprawdę warto! http://thenowypolskishow.co.uk/miejsce-bronislawa-komorowskiego-wiezieniu-sumlinski-czesc-3
206
BLOG


Komentarze
Pokaż komentarze