Ojciec 1500 plus Ojciec 1500 plus
301
BLOG

Nie chcesz iść na wojnę? Idź na wybory. Ale wcześniej pomyśl!!!

Ojciec 1500 plus Ojciec 1500 plus Polityka Obserwuj notkę 2
Dziesięcioletnia tradycja PO - PSL: straszenie wojną z Rosją wywołaną przez PiS. W czterech zrzutach ekranu i jednym cytacie. Dłuższy komentarz i jakakolwiek głębsza analiza są w tym przypadku zbędne.

Wrzesień 2014

image

Źródło:  https://wyborcza.pl/7,75398,16587387,psl-zrzuca-bombe-na-pis-kto-zapewni-ze-rusofob-kaczynski.html 

Marzec 2015

image

Źródło: https://wiadomosci.onet.pl/kraj/psl-straszy-bombowcami-i-grzybem-atomowym/vlh88   

image

Źródło: https://wiadomosci.onet.pl/kraj/psl-straszy-bombowcami-i-grzybem-atomowym/vlh88   

Zdaniem Krzysztofa Szczerskiego wyborcy rozumieją, że to, co robi PiS, czyli jasne opowiadanie się po stronie Ukrainy, jest ochroną przed złym scenariuszem, jakim byłaby wojna w Polsce. — Musimy tę wojnę zatrzymać jak najdalej od polskich granic — dodaje.Wizję przedstawioną w "Sztandarze" Szczerski podsumowuje tak: —
"Jeśli PSL tak ocenia inteligencję swoich wyborców, to znaczy, że nie docenia ludzi i przez to przegra wybory. Ludzie są dużo mądrzejsi, niż to zakłada propaganda PSL."

Źródło: https://wiadomosci.onet.pl/kraj/psl-straszy-bombowcami-i-grzybem-atomowym/vlh88  


A jeśli jednak Krzysztof Szczerski się mylił? Jeśli ludzie nie tylko nie są mądrzejsi, niż to zakładała propaganda PSL z przełomu lat 2014-2015 (pierwsza wojna na Ukrainie), ale nawet głupsi niż to zakłada obecna propaganda PO? Jeśli rzeczywiście mają totalną sklerozę i nie dostrzegają fałszu tej odwróconej o 180 stopni narracji którą Donald Tusk straszy ich w twittach takich jak ten poniżej? Zobaczcie sami: 

Maj 2024

image

Źródło: https://tvn24.pl/polska/premier-donald-tusk-zacheca-do-udzialu-w-wyborach-do-parlamentu-europejskiego-st7931178 

Dlaczego "Ojciec 1500 +"? Z czystej przekory, na złość tym, co widzą w nas "patologię". Błędem, jaki popełniłem prowadząc mój wcześniejszy blog polityczny (Peacemaker) było wdawanie się w dyskusję z trollami i hejterami. Dlatego tutaj przyjmę radykalną strategię wobec osób rozwalających dyskusję i naruszających dobra innych - będę usuwał drastyczne komentarze, banował trolli i hejterów, a omentarze najbardziej ośmieszające hejtera pozostawiał dla potomności ku przestrodze (o nile nie naruszają prawa i dóbr osobistych. Jeśli chcecie mnie tu wkręcać w swoją spiralę nienawiści, to odpuśćcie sobie. "I got a peaceful easy feeling" jak to śpiewała moja ulubiona grupa The Eagles i nie mam zamiaru tego popsuć ani zmieniać.

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka