W okopie rozsądku
Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz. /Gandhi Mahatma/
122 obserwujących
553 notki
1248k odsłon
  11825   0

Orson Welles byłby dumny


W tym  niezbyt jasnym stanie rzeczy, media w sposób niesłychanie nachalny promują szczepionkę jako cudowne antidotum na wszystkie dolegliwości związane z Covidem. Mówi się o przywilejach dla zaszczepionych. Z "uroczystości" "wyszczepienia" Pierwszej Zaszczepionej przeprowadza się telewizyjną transmisję na żywo. Trwa nieustanna narracja się o przekonywaniu "płaskoziemców", którzy rzekomo wymyślają mity i fake - newsy dotyczące "cudownej" szczepionki. To nawet nie wygląda - to jest groteska w czystej postaci. Przecież wątpliwości "płaskoziemców" - pomijając grupę zwolenników "czipa" w szczepionce - wynikają właśnie z lektury ulotki, ale o tym ani słowa nie słyszałem. Natomiast starannie uwypukla się grupę "czipowców" - następny akt groteski.


Wirusów jest wiele. Nie zaszczepimy się na wszystkie z nich. Każde zaszczepienie, czyli próba farmakologicznej obrony nas przed nimi, jedynie nas osłabi i w zdwojony sposób wystawi na kolejne wirusy. One tylko na to czekają. Szczepienia powszechne, czyli dla wszystkich i na wszystko to marzenie przemysłu farmaceutycznego. Oni chcą abyśmy byli coraz słabsi i całkowicie uzależnieni od farmakoterapii. Oni manipulują lekami i szczepionkami, produkując mniej lub bardziej szkodliwe dla nas specyfiki, na rzecz których wymyślają schorzenia i nawet pandemie. Mnogość leków, paraleków i "wyrobów medycznych" na prawdziwe i zmyślone dolegliwości jest porażająca i przerażająca, bo większość z nich szkodzi. Nikt z tym nic nie robi. Mało kto wie, że właśnie skończył się 20 - letni okres ochrony patentowej dla szczepionki na grypę i dlatego grypa musiała zniknąć. Czyżby w jej miejsce pojawił się COVID, bo przecież potężne lobby farmaceutyczne z czegoś musi żyć? Następne patogeny i choroby są już w przygotowaniu. Już mamy prolog do następnego "słuchowiska" - mutacje SARS-CoV-2 mnożą się jak grzyby po deszczu. Nie jest to przypadek. Co lepiej wytłumaczy nieskuteczność lub poważne skutki uboczne "szczepionki" niż zmutowany wirus? "Wyszczepiony" zachorował? Umarł? - Oh, jakże groźny i zjadliwy jest ten mutant! Widzicie sami, że nie możemy poluzować obostrzeń. Trudno. Ale już za chwilę będzie udoskonalona szczepionka.


Słuchowisko trwa. Orson Welles byłby dumny.


PS. WAŻNE!

Jeden z Komentatorów zarzucił mi rozminięcie  się z prawdą w zdaniu : " ba, producent przestrzega przed braniem innych leków w okresie "wyszczepiania".

Cytuję zatem punkt 6.2 ulotki Pfizera zatytułowany "Niezgodności Farmaceutyczne": "Ze względu na brak badań zgodności, tego produktu leczniczego nie należy mieszać z innymi lekami. "


https://zdrowie.radiozet.pl/W-zdrowym-ciele/Leki/Szczepionki/Ulotka-szczepionki-przeciw-COVID-19-po-polsku.-Comirnaty-Pfizer

https://www.bibula.com/?p=121403

https://pl.wikipedia.org/wiki/Pandemia_COVID-19Lubię to! Skomentuj464 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości