Prze Prze
271
BLOG

Parę pytań do tych co stoją za Izraelem

Prze Prze Polityka Obserwuj notkę 14

Czy to prawda, że do zabijania Palestyńczyków w Gazie armia izraelska stosuje dzisiaj kwadruptery – małe drony do wabienia cywilów? Czy to prawda, że w ciemności taki dron wydaje dźwięki płaczącego dziecka, żeby wywabić człowieka z kryjówki i dać możliwość snajperowi go zastrzelić? Jeśli tak, to zło izraelskiej armii nie zna granic. Czy zabijanie pojedynczych cywilów z drona nie jest czymś w rodzaju kolejnych egzekucji na ludności cywilnej? Czy z takich dronów zabijacie także ludzi w szpitalach? Czy to prawda? Czy nie przeszkadza wam, że to wszystko się nagrywa i nikt w najbliższej przyszłości nie poda wam ręki? Pytanie kieruję nie tylko do zbrodniarzy, ale także do tych, którzy ich wspierają, finansują i w ten zdalny sposób uczestniczą w zbrodni przeciw ludzkości.


Atak Hamasu był brutalny. Tak. Odrażający? Nie bardziej, niż to co robi dzisiaj i robiła przez wiele lat przed 7 listopada 2023 armia izraelska.


Czy to prawda, że rząd Izraela wcześniej finansowo i politycznie wspierał Hamas podobnie jak rząd USA wspierał Talibów w Afganistanie i swojego agenta Saddama Husajna w Iraku? Dlaczego Hamas? Czy dlatego, że premier Abbas był niewygodny? Ischak Rabin był niewygodny i dlatego nie żyje? Jaser Arafat był niewygodny? Pokój z Palestyńczykami byłby niewygodny? No tak, kiedy już się kogoś okradło, wygnało z jego domu, zabiło mu krewnych i osadziło go za murem getta - Gazy, a na grobach jego przodków zorganizowało place zabaw i parki rozrywki, nie ma przebacz. Czy to prawda, że Golda Meyer (trochę dziwnie niemieckie nazwisko) powiedziała, że Żydzi nie wybaczą Palestyńczykom, że musieli zabijać kobiety i dzieci? Czy Anglicy mieli prawo podarować Żydom Palestynę? Czy osadnicy żydowscy mieli i mają prawo traktować Palestyńczyków tak, jak Żydów traktowali niemieccy naziści? Chodzi o czystki etniczne, przesiedlenia i rabowanie przesiedlonych, popełnione przez nich gwałty i morderstwa. W jaki sposób rząd Izraela miłe, mądre żydowskie dzieci przekształca potwory, które musimy oglądać na relacjach z dzisiejszego Izraela budowanego po trupach, na miejscu Palestyny? To co mówią i robią ideologicznie zdeformowani Izraelczycy jest tak obrzydliwe, że ludzie do końca świata im tego nie zapomną.


Kiedy ktoś mówi, ze Izrael ma prawo do obrony (przed Palestyńczykami w Gazie), czy to nie brzmi to jak farsa? Czy to byłoby zabawne, gdyby ktoś powiedział, że niemieccy naziści mieli prawo bronić się przed Żydami mieszkającymi w getcie warszawskim? Przecież wtedy i teraz to „obrona” tyrana przed gettem pilnowanym przez jego własnych żołnierzy.


Czy to prawda, że w Gazie Izrael stosuje bomby kasetowe? Czy to prawda, że testuje się tam na Palestyńczykach nowe rodzaje broni i amunicji, tak ochoczo eksportowanej do Izraela przez Niemcy?


Czy to prawda, że w izraelskich więzieniach trzyma się dzieci? Czy to prawda, że zeznania uzyskuje się tam rutynowo z użyciem tortur? Co robicie psychopaci „własnemu” narodowi? Kto tu jest antysemitą?


Czy nie wydaje się, że holokaust blednie przy krzywdach, które rząd Izraela wyrządza zarówno Palestyńczykom jak i Żydom?


Czy to wszystko jest O.K.? Jak żyć obok ludzi, dla których to jest w porządku?


Kto jeszcze wierzy, że chodzi tu o walkę z Hamasem, kiedy miasto / getto nie nadaje się już do zamieszkania, a tyran skazuje wszystkich jego mieszkańców na śmierć z głodu i braku wody. Mamy tu zbrodnię niemal identyczną z hołodomorem zorganizowanym na Ukrainie przez towarzysza Stalina, prawda? Na mniejszą skalę? Na razie.


W dwumilionowym mieście są kobiety w ciąży i takie które właśnie urodziły. Izrael, USA i UE nie dają im najmniejszych szans. Głodujące dzieci mogą pozostać kalekami do końca życia, przepraszam, nie mówimy przecież w ten sposób, mówimy – ludźmi z niepełnosprawnością, tacy jesteśmy delikatni. Wartości zachodu? Chyba mamy problem, przywódcy UE i USA są dziś jak Józef Stalin. Twardzi i bezwzględni. Oznaczałoby to, że już tylko zarządzają kryzysemi tylko chcą utrzymać się przy władzy, żeby nie stanąć przed sądem.


To co widzimy w getcie Gaza wygląda na największą współczesną czystkę etniczną, a prowokowanie przez Izrael Iranu i państw ościennych, wygląda na chęć odwrócenia uwagi świata od trwającej już niemal pół roku rzezi mieszkańców Gazy: Arabów, Chrześcijan i Żydów.


Czy nie warto zatrzymać to łajdackie ludobójstwo? Dokąd zmierzacie? Wydaje się, że państwo rasistowskie nie ma we współczesnym świecie racji bytu.


Errare humanum est, sed in errore perseverare – diabolicum. Na nasze: błądzić jest rzeczą ludzką, pozostawać w błędzie – diabelską.


Imperium Rzymskie nie upadło z powodu braku środków, ale z powodu ogólnego braku chęci do obrony całkowicie już skorumpowanego państwa. Nie idźmy tą drogą.


Zatrzymanie izraelskich psychopatów jest wykonalne i dosyć łatwe. Wystarczy przestać tę rzeź finansować panie Biden i pani von der Leyen i wprowadzić sankcje, ponieważ nawet łagodniejsze od tych wprowadzonych wobec Rosji wystarczą. Rząd Izraela nie ma znaczącego poparcia i szybko upadnie. Inaczej Bibi Satanjachu będzie prowadził wojnę tak długo, jak długo może, ponieważ inaczej trafi do więzienia za korupcję. Tym bardziej, ze dziś jest mu już wszystko jedno, ponieważ czeka go proces z zbrodnie wobec ludzkości.


Kto dziś stoi po stronie Izraela ma w pakiecie współodpowiedzialność lub współudział w zagładzie Palestyńczyków, a także odrzuca konwencje genewskie, odrzuca prawa człowieka w całości. Ci, którzy dla swojej kariery politycznej twardo stoją po stronie zła, powinni pamiętać, że foruna kołem się toczy i że bardzo będzie bolało, kiedy zdadzą sobie sprawę, że na stole, do którego z dumą zasiedli są już tylko potrawą. Drodzy polscy i europejscy politycy, którzy stoicie za Izraelem i nie reprezentujecie już porządnych ludzi, pamiętajcie, że kiedy tym ludziom zabraknie chleba (naszego codziennego, czyli europejskich wartości), mogą się zdenerwować i zjeść ciastka ????


Prze
O mnie Prze

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka